ΧΑΙΡΕΤΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΛΑΤΑΝΟ: Τι τιμωρία ετοιμάζει η Μάρμω για την Αγγέλα και τον Πετράν που τόλμησαν να την κλέψουν;

14:16 - 29/03/2023

Τι θα δούμε στο σημερινό νέο επεισόδιο του γ κύκλου της αγαπημένης κωμικής σειράς ΧΑΙΡΕΤΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΛΑΤΑΝΟ στην ΕΡΤ Ο Πετράν και η Αγγέλα καταφέρνουν να αποσπάσουν το φαμπερζέ από τα χέρια του παπά και κάνουν σχέδια για το πώς θα το πουλήσουν με τη βοήθεια της Βαλέριας. Μόνο που η Μάρμω δεν έχει πει ακόμα […] The post ΧΑΙΡΕΤΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΛΑΤΑΝΟ: Τι τιμωρία ετοιμάζει η Μάρμω για την Αγγέλα και τον Πετράν που τόλμησαν να την κλέψουν; appeared first on Λόγια-Σταράτα.

Διαβάστε Περισσότερα στο logiastarata.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χαιρέτα μου τον πλάτανο: Τι τιμωρία ετοιμάζει η Μάρμω για την Αγγέλα και τον Πετράν;

Χαιρέτα μου τον πλάτανο, Eπεισόδιο 140 – Ο Πετράν και η Αγγέλα καταφέρνουν να αποσπάσουν το φαμπερζέ από τα χέρια […] The post Χαιρέτα μου τον πλάτανο: Τι τιμωρία ετοιμάζει η Μάρμω για την Αγγέλα και τον Πετράν; appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ logiastarata.gr

Καραμανλής για Τέμπη: Φέρτε μου 1 χαρτί που να λέει ότι θα γινόταν τέτοιο δυστύχημα

Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ: Η Γεωργία παίρνει μια μεγάλη απόφαση για το μέλλον, τόσο το δικό της όσο και του παιδιού…

ΤΑ ΖΩΔΙΑ ΣΗΜΕΡΑ 29/3/2024

ΗΛΕΚΤΡΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 103 (VIDEO)

Πέντε ελληνικές στις παραλίες με τα πιο γαλάζια νερά στον κόσμο – Μία αλβανική στην πρώτη θέση

Η Κομισιόν ενέκρινε την υποστήριξη προς την Ελλάδα για την αξιολόγηση τεχνολογιών Υγείας