Ο Παράδεισος Των Κυριών: «Όλη μέρα εσένα σκέφτομαι» – Δείτε πρώτοι απόσπασμα από το σημερινό επεισόδιο

14:26 - 29/03/2023

Ο Παράδεισος Των Κυριών | Επεισόδιο 107 | Sneak Preview «Θέλω να είμαι καλός πατέρας και ξέρω ότι μπορώ να είμαι, αλλά δεν νομίζω πως μπορώ να είμαι πια καλός σύζυγος, όλη μέρα εσένα σκέφτομαι» λέει ο Σωτήρης στην Όλγα στο σημερινό επεισόδιο της σειράς «Ο Παράδεισος Των Κυριών». Δείτε το sneak preview: Σωτήρης: Ώρες-ώρες […] Διαβάστε τη συνέχεια εδώ Ο Παράδεισος Των Κυριών: «Όλη μέρα εσένα σκέφτομαι» – Δείτε πρώτοι απόσπασμα από το σημερινό επεισόδιο

Διαβάστε Περισσότερα στο happytv.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ happytv.gr

Η παραλία: Το κοινόβιο των χίπηδων αντιδρά στην προοπτική ανέγερσης του μεγάλου ξενοδοχείου

Η Μάγισσα – Φλεγόμενη καρδιά: Το σημείωμα των Τσαμπάνη – Καλκόβαλη, 4 εικόνες της Κίτσου και το teaser

Έλενα Παπαρίζου – «Μαύρα Γυαλιά» | Η διεθνής Ελληνίδα pop star στο απόλυτο club banger του 2024!

«Είμαι η Βικτώρια Χαλκίτη.. και εννοείται ότι θα πάω ακόμα περισσότερες φορές στη Eurovision»

Ηλέκτρα: «Τον αγαπώ μαμά, τον αγαπώ πολύ»

Το προξενιό της Ιουλίας – Επεισόδιο 76 : «Εσύ ήσουν η γυναίκα που είχε σχέση μαζί της πριν από μένα, σωστά;»