Κρήτη: «Είναι αθώος και έχει καταδικαστεί πριν καν απολογηθεί – Δεν μπορούμε να βγούμε από το σπίτι», λένε οι συγγενείς του λυράρη

19:48 - 29/03/2023

Ποινική δίωξη άσκησε ο εισαγγελέας σε βάρος του 46χρονου νοσοκομειακού γιατρού, που φέρεται να εμπλέκεται στην υπόθεση του 15χρονου από την Κρήτη, που κατήγγειλε τον 66χρονο λυράρη για βιασμό και εκπόρνευση όταν ήταν 11 ετών.Ποινική δίωξη άσκησε ο εισαγγελέας σε βάρος του 46χρονου νοσοκομειακού γιατρού, που φέρεται να εμπλέκεται στην υπόθεση του 15χρονου από την Κρήτη, που κατήγγειλε τον 66χρονο λυράρη για βιασμό και εκπόρνευση όταν ήταν 11 ετών.Σύμφωνα πάντα με την καταγγελία του ανηλίκου, ο 46χρονος γιατρός, ο οποίος παρεμπιπτόντως δεν έχει συλληφθεί, ήταν μία από τις επαφές […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Κολωνός: Ένταση έξω από τα δικαστήρια εν αναμονή της απόφασης για την υπόθεση της 12χρονης – Πέταξαν πέτρες στους κατηγορούμενους

Δημήτρης Κόκοτας: Πολύ κρίσιμα τα επόμενα 24ωρα – Υπέστη έμφραγμα, ανακοπή και ανατάχθηκε

Θοδωρής Αθερίδης: Μου αρέσει πάρα πολύ το Ζάρι της Μαρίνας Σάττι, σίγουρα θα είναι μέσα στην τριάδα

Χαρίτσης: Να παραιτηθεί ο Φλωρίδης – Ανεπίτρεπτη και αντιθεσμική η συμπεριφορά του

Ελένη Μενεγάκη: «Είμαι το καλύτερο αφεντικό, αλλά είμαι και το δυσκολότερο»

Πρώτη παρουσία του Ντάνι Αλβες στα δικαστήρια για να τηρήσει τους όρους αποφυλάκισης