Survivor All Star: Αποβολές, αποχωρήσεις, delivery και έρωτες στη ζούγκλα

07:00 - 30/03/2023

Τι συμβαίνει και το ριάλιτι επιβίωσης έχει μεταμορφωθεί σε μια κούρσα απρόβλεπτων γεγονότων με τους παίκτες να ανταγωνίζονται στην αλληλοεξόντωση;

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Survivor All Star: Η Ελένη Χαμπέρη αποχώρησε και πλάνταξε στο κλάμα

Με τρεις παίκτες λιγότερους από σήμερα η μπλε ομάδα του Survivor All Star.Οι παίκτες των δύο ομάδων συγκεντρώθηκαν για το συμβούλιο αποχώρησης του Survivor All Star για να κάνουν τον απολογισμό των δύο τελευταίων αγώνων, επικοινωνίας κι επάθλου. Παράλληλα από όσα είπαν στον Γιώργο Λιανό, η Εύη Σαλταφερίδου και ο Μάριος Πρίαμος Ιωαννίδης, με τις νέες συνθέσεις νιώθουν καλύτερα.  Η νέα αποχώρηση αποδυναμώνει κι άλλο την μπλε ομάδα αφού στο επόμενο επεισόδιο θα βρεθεί με τρεις παίκτες λιγότερους στον αγώνα ασυλίας. Συγκεκριμένα η Εύη σχολίασε την απουσία του Ηλία Γκότση με τον οποίο ήταν καλοί φίλοι: «Είμαι πολύ συνειδητοποιημένη ότι δεν είναι η ζωή μου εδώ μέσα οπότε ξέρω ότι ο Ηλίας θα

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

ΗΠΑ: Ήρωας ο θεατής που έσωσε αγόρι 4 ετών από ιπτάμενο πακ σε αγώνα χόκεϊ

Εκδήλωση κατά της τσιμεντοποίησης του Μεγάλου Ρέματος της Ραφήνας

Λαγκάρντ: Η ΕΚΤ θα μειώσει τα επιτόκια σύντομα

Φάρατζ για Τραμπ: Αντιπαθεί τόσο πολύ την ΕΕ που με κάνει να φαίνομαι φιλοευρωπαίος

Κόρτνεϊ Λοβ: Αποκάλεσε την Τέιλορ Σουίφτ «ασήμαντη» - Εκνευρισμένοι οι φαν της τραγουδίστριας

Χρηματιστήριο Αθηνών: Νέες βαριές απώλειες - Έκλεισε σε χαμηλό δύο και πλέον μηνών