Η έρευνα για τους νέους που πήρε ο Τσίπρας, η κίνηση Πολάκη που δεν άρεσε, η επιμονή Βενιζέλου και η διαθέσιμη Ντόρα

07:02 - 30/03/2023

Μεγάλη συζήτηση γίνεται για τις επικείμενες εκλογές και την στάση κυρίως των νέων ανθρώπων. Ο πρωθυπουργός Κυριάκος Μητσοτάκης ξέρει ότι η ΝΔ υστερεί στις νέες ηλικίες και αυτός που ελπίζει περισσότερο είναι ο Αλέξης Τσίπρας, αν και κανείς δεν μπορεί να τον διαβεβαιώσει, είναι ότι θα πάει καλά ο ΣΥΡΙΖΑ – ΠΣ στους νέους ψηφοφόρους. Προ ημερών ο Τσίπρας πήρε στα χέρια του μια μεγάλη έρευνα του Ινστιτούτου Πουλαντζάς, του κομματικού think tank για την στάση των νέων ανθρώπων. Τι λέει αυτή η έρευνα; Τα συμπεράσματα Συμπέρασμα πρώτο. Το εκλογικό ενδιαφέρον και η εκλογική κινητοποίηση των νέων ανθρώπων παραμένει στη χώρα μας ιδιαίτερα ισχυρή, παρά τα όσα έχουν κατά καιρούς επισημανθεί και

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Διάθεση στρατιωτικού ιατρού στο Γενικό Νοσοκομείο – Κέντρο Υγείας Κω

Η Τζένιφερ Άνιστον κατακεραύνωσε τον Τζέι Ντι Βανς για σχόλια περί «άτεκνων αξιοθρήνητων γατοκυριών»

Από το υπόγειο του μικρού θεάτρου φαίνεται αν ξεκίνησε η φωτιά στο Μπρόντγουαιη – Μεγάλες οι ζημιές

«Στήσιμο κανονικό – Μόνο ο λαός διαγράφει»: Η πρώτη ανάρτηση Πολάκη μετά τη διαγραφή του από την ΚΟ του ΣΥΡΙΖΑ

Lamda Development: Υπογραφή συμφωνιών πώλησης οικοπέδων στο Ελληνικό με συνολικό τίμημα 106 εκατ. ευρω

«Παύλο δεν είσαι μέλος της ΚΟ, πρέπει να φύγεις» – «Ήμουν, είμαι και θα είμαι ΣΥΡΙΖΑ: Επεισόδιο Πολάκη – Φάμελλου στη Βουλή