Super Κική: «Βγήκε και ο γελοίος ο Λιάγκας και είπε ότι είμαι δημόσιο πρόσωπο»

08:30 - 30/03/2023

Οι δηλώσεις της Super Κική για όσα συνέβησαν και ο "αιχμηρός" σχολιασμός για τον Γιώργο Λιάγκα.Περισσότερα...

Διαβάστε Περισσότερα στο NewsBomb
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Super Κική: «Βγήκε ο γελοίος ο Γιώργος Λιάγκας και είπε ότι είμαι δημόσιο πρόσωπο»

«Πυροβολείτε όσο θέλετε» είπε για τα αρνητικά σχόλια που εισπράττει - Δείτε το βίντεο 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Super Κική για Γιώργο Λιάγκα: «Βγήκε ο γελοίος και είπε ότι είπα ότι είμαι δημόσιο πρόσωπο»

Στην κάμερα της εκπομπής Happy Day...

Διαβάστε το στο Zougla

Super Κική για Γιώργο Λιάγκα: «Βγήκε ο γελοίος και είπε ότι είπα ότι είμαι δημόσιο πρόσωπο»

Στην κάμερα της εκπομπής Happy Day μίλησε η Super Κική, η οποία ντύθηκε νυφούλα για τις ανάγκες του νέου βιντεοκλίπ του Λευτέρη Πανταζή και χαρακτήρισε γελοίο τον Γιώργο Λιάγκα. «Καταπιέζομαι με το νυφικό, φοράω κορσέ κι έχω να αναπνεύσω τρεις ώρες. Είναι η Τρίτη φορά που παντρεύομαι τηλεοπτικά. Την πρώτη παντρεύτηκα τον Γρηγόρη Αρναούτογλου, μετά […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Με νυφικό η Super Κική – «Βγήκε ο γελοίος ο Λιάγκας και είπε ότι είπα ότι είμαι δημόσιο πρόσωπο»

Νυφικό έβαλε η Super Κική για τις ανάγκες του νέου βίντεο κλιπ του Λευτέρη Πανταζή, ενώ μιλώντας στην εκπομπή Happy Day και τη Χριστιάνα Κοχλατζή χαρακτήρισε γελοίο τον Γιώργο Λιάγκα.Νυφικό έβαλε η Super Κική για τις ανάγκες του νέου βίντεο κλιπ του Λευτέρη Πανταζή, ενώ μιλώντας στην εκπομπή Happy Day και τη Χριστιάνα Κοχλατζή χαρακτήρισε γελοίο τον Γιώργο Λιάγκα.«Καταπιέζομαι με το νυφικό, φοράω κορσέ κι έχω να αναπνεύσω τρεις ώρες.  Είναι η Τρίτη φορά που παντρεύομαι τηλεοπτικά. Την πρώτη παντρεύτηκα τον Γρηγόρη Αρναούτογλου, μετά […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Super Κική: «Βγήκε ο γελοίος ο Λιάγκας και είπε ότι είπα ότι είμαι δημόσιο πρόσωπο»

Νυφούλα ντύθηκε η Super Κική για τις ανάγκες του νέου βίντεο κλιπ του Λευτέρη Πανταζή. Σε δηλώσεις, μάλιστα, που έκανε […] The post Super Κική: «Βγήκε ο γελοίος ο Λιάγκας και είπε ότι είπα ότι είμαι δημόσιο πρόσωπο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Σούπερ Κική: «Βγήκε ο γελοίος ο Γιώργος Λιάγκας και είπε ότι είμαι δημόσιο πρόσωπο»

Στην πρόσφατη περιπέτεια που την οδήγησε στο κρατητήριο αναφέρθηκε η Σούπερ Κική η οποία μαζί με To άρθρο Σούπερ Κική: «Βγήκε ο γελοίος ο Γιώργος Λιάγκας και είπε ότι είμαι δημόσιο πρόσωπο» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Super Κική: «Βγήκε και ο γελοίος ο Λιάγκας και είπε ότι είμαι δημόσιο πρόσωπο»

Στην πρόσφατη περιπέτεια που την οδήγησε στο κρατητήριο αναφέρθηκε η Σούπερ Κική η οποία μαζί με τη Δήμητρα Αλεξανδράκη πρωταγωνιστούν στο νέο video clip του Λευτέρη Πανταζή. Η γνωστή instagrammer έκανε τις νέες της δηλώσεις στην κάμερα του Happy Day απαντώντας στον Γιώργο Λιάγκα. «Μου έκανε φυσικά κακό στην εικόνα μου γιατί ήταν η δεύτερη […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Super Κική: "Βγήκε ο γελοίος ο Λιάγκας και είπε ότι είπα ότι είμαι δημόσιο πρόσωπο"

"Δεν το είπα ποτέ αυτό"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ NewsBomb

Η πρόοδος της ελληνικής οικονομίας είναι ορατή

Ανδρέας Μικρούτσικος για τη συνάντηση με την Ιωάννα Μαλέσκου: «Ήταν η καλύτερη μαθήτρια»

Υπουργείο Παιδείας: Η απόφαση για τη λήξη μαθημάτων και εξετάσεων σε Γυμνάσια και Λύκεια

Υπουργείο Ανάπτυξης: Νέα πρόστιμα ύψους 1.800.000 ευρώ σε 11 επιχειρήσεις για πλασματικές εκπτώσεις

Αρβανίτης: Ο ΣΥΡΙΖΑ οφείλει να είναι από τη Δεξιά μέχρι την Αριστερά

Τα τουρκικά πρωτοσέλιδα για τον αποκλεισμό της Φερνερμπαχτσέ από τον Ολυμπιακό