Το Dungeons & Dragons και το I am Zlatan βγαίνουν στα σινεμά – Οι ταινίες που κάνουν πρεμιέρα σήμερα

09:28 - 30/03/2023

Η υπομονή τελείωσε για τους φανατικούς παίχτες του «Dungeons & Dragons», αφού η ομώνυμη ταινία κάνει πρεμιέρα σήμερα στα σινεμά. Εκτός από το «Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves», πρεμιέρα στα σινεμά κάνει και η αυτοβιογραφική ταινία «I am Zlatan» για τη ζωή του Ζλάταν Ιμπραΐμοβιτς. Στα σινεμά επίσης βγαίνουν σήμερα και άλλες 7 ταινίες, ... Περισσότερα To άρθρο Το Dungeons & Dragons και το I am Zlatan βγαίνουν στα σινεμά – Οι ταινίες που κάνουν πρεμιέρα σήμερα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Κακοκαιρία «express» με βροχές, ισχυρούς ανέμους και πτώση της θερμοκρασίας

Μπάιντεν σε Νετανιάχου: Λάθος η επίθεση στην Ράφα – «Θα πετύχουμε τους στόχους μας» λέει ο Ισραηλινός πρωθυπουργός

Είχαν υποσχεθεί στους συλληφθέντες της Πανεπιστημιούπολης δωρεάν διαμονή στην Ελλάδα - Τι είπαν ο ζογκλέρ και η Σουηδή

Κριστιάνο Ρονάλντο: Η φωτογραφία με τα πρησμένα του πόδια που έγινε viral

Πέτρος Ίμβριος: Έχω πει σε επιχειρηματία ότι ούτε τη φάτσα μου θέλω να βάλει στη μαρκίζα

Βρυξέλλες: Συγκροτήθηκε το «Ταμείο Στήριξης της Ουκρανίας» με κεφάλαια ύψους 5 δισ. ευρώ