Ν. Ανδρουλάκης: Θα αγωνιστώ με όλες μου τις δυνάμεις ώστε οι υποκλοπές να αποτελέσουν κακή ανάμνηση

13:22 - 30/03/2023

Την «προκλητική στάση της κυβέρνησης» στο θέμα των υποκλοπών στηλίτευσε ο πρόεδρος του ΠΑΣΟΚ – Κινήματος Αλλαγής Νίκος Ανδρουλάκης στην τελευταία του παρέμβαση στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο, καθώς έχει δρομολογήσει τις… Ν. Ανδρουλάκης: Θα αγωνιστώ με όλες μου τις δυνάμεις ώστε οι υποκλοπές να αποτελέσουν κακή ανάμνηση - Η ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ

Διαβάστε Περισσότερα στο naftemporiki.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ανδρουλάκης: Θα αγωνιστώ ώστε οι υποκλοπές να αποτελέσουν μία κακή ανάμνηση

«Με θλίβει που η τελευταία μου παρέμβαση στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο γίνεται με θέμα το κράτος δικαίου στην Ελλάδα», ανέφερε ο Νίκος Ανδρουλάκης.

Διαβάστε το στο in.gr

Ανδρουλάκης: Θα αγωνιστώ ώστε οι υποκλοπές να αποτελέσουν μία κακή ανάμνηση

«Με θλίβει που η τελευταία μου παρέμβαση στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο γίνεται με θέμα το κράτος δικαίου στην Ελλάδα», ανέφερε ο Νίκος Ανδρουλάκης.

Διαβάστε το στο tanea.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ naftemporiki.gr

Νάπολη: Ο πανίσχυρος νονός της μαφίας που «μετανόησε» – Σε πρόγραμμα προστασίας οι συγγενείς του

Αλλαγή ώρας: Την Κυριακή γυρίζουμε μπροστά τους δείκτες του ρολογιού

Κίνηση στους δρόμους: Καραμπόλα 4 οχημάτων στον Κηφισό στο ρεύμα προς Πειραιά – Μεγάλες καθυστερήσεις

Κατώτατος μισθός: Αποκαλυπτήρια για το νέο ύψος του στο υπουργικό συμβούλιο

Σ. Φάμελλος μετά την απόρριψη της πρότασης δυσπιστίας: Η κυβέρνηση δεν απάντησε- Η κοινωνία όμως γνωρίζει

Το εμβόλιο κατά του covid και οι…Ομπάμα – Πώς η κατάρρευση της γέφυρας της Βαλτιμόρης προκάλεσε χείμαρρο από θεωρίες συνωμοσίας