Δίκη Άλκη Καμπανού: «Ο γιος σας δεν είναι δολοφόνος, αλλά ο βλάκας της παρέας», μου είπε αστυνομικός

13:46 - 30/03/2023

Συνεχίζεται η δίκη για την δολοφονία του Άλκη Καμπανού στη Θεσσαλονίκη από οπαδούς του ΠΑΟΚ.

Διαβάστε Περισσότερα στο Gazzetta
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δίκη για τη δολοφονία του Άλκη Καμπανού: «Ο γιος σας δεν είναι δολοφόνος, αλλά ο βλάκας της παρέας»

Η δίκη για τη δολοφονία του Άλκη Καμπανού από οπαδούς του ΠΑΟΚ, συνεχίζεται σήμερα (30/3) με τις καταθέσεις των μαρτύρων υπεράσπισης.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Δίκη Άλκη: «Ο γιος σας δεν είναι δολοφόνος, αλλά ο βλάκας της παρέας», μου είπε αστυνομικός - Οι συγγνώμες των συγγενών των κατηγορουμένων

Δίκη Άλκη: «Ο γιος σας δεν είναι δολοφόνος, αλλά ο βλάκας της παρέας», μου είπε αστυνομικός - Οι συγγνώμες των συγγενών των κατηγορουμένων 30/03/2023 Η δίκη για τη δολοφονία του Άλκη Καμπανού από οπαδούς του ΠΑΟΚ στην περιοχή της Χαριλάου συνεχίζεται σήμερα με τις καταθέσεις των μαρτύρων υπεράσπισης ενώπιον του Μικτού Ορκωτού Δικαστηρίου Θεσσαλονίκης. Η δίκη ξεκίνησε με την κατάθεση της μητέρας του 1ου κατηγορούμενου, η οποία ζήτησε συγγνώμη από τους γονείς του Άλκη Καμπανού, που βρίσκονταν στην αίθουσα. Η 48χρονη μητέρα αναφέρθηκε στην οικογένειά της, στον τρόπο που μεγάλωσε το παιδί της αλλά και στο πρόβλημα υγείας που αντιμετωπίζει ο σύζυγός της, με απο

Διαβάστε το στο filathlos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Gazzetta

Παρελθόν από τη Δόξα Κατωκοπιάς ο Γιώργος Πετράκης!

ΑΕΚ Λάρνακας: Η επιβράβευση του Σιμόν στους παίκτες του και το ατού με Ομόνοια

Απόλλων Λεμεσού: Κοντά σε sold out η ρεβάνς με την Πάφο, προπώληση άνω των 7.000 εισιτηρίων

ΟΠΑΠ Basket League: Με το Ανόρθωση - Απόλλων ανοίγει η αυλαία της 4ης αγωνιστικής των Playoff

Απόψε ο μεγάλος τελικός Κυπέλλου στο βόλεϊ γυναικών μεταξύ Ολυμπιάδας και Απόλλων

Πρόγραμμα τηλεόρασης: Πού θα δείτε Μπαρτσελόνα - Παρί, Μακάμπι - Μπασκόνια και τον «τελικό» του Περιστερίου