«Είμαι δικηγόρος στο OnlyFans και όλοι οι απατεώνες θέλουν να τους εκπροσωπώ»

18:58 - 30/03/2023

Το πρωί δικηγόρος, το βράδυ μοντέλο του OnlyFans. Αυτή είναι η ζωή της 39χρονης Denise Rocha από τη Βραζιλία, η οποία αποφάσισε να ακολουθήσει μια νέα καριέρα στη δημοφιλής πλατφόρμα. Ωστόσο, η Rocha δεν είναι ένα απλό μοντέλο του OnlyFans. Η ίδια έχει καταφέρει να προσφέρει στους θαυμαστές της και απόλαυση αλλά και νομική κάλυψη. Συνδυάζει περήφανα τις ικανότητές της για να συμβουλεύει τους πελάτες στην πλατφόρμα – εκπροσωπώντας τους όταν πρόκειται για υποθέσεις διαζυγίων. «Παρά το τι πιστεύουν πολλοί, δεν εγκατέλειψα την καριέρα μου ως δικηγόρος», υποστήριξε η ίδια στον Jam Press. «Στην πραγματικότητα, λαμβάνω καθημερινά περισσότερα από 70 αιτήματα για να εκπροσωπήσω άπιστους συζύ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα