Γιώργος Τσαλίκης: Η πρώτη στιγμή που είπαμε ότι θα είμαστε μαζί με τη Δώρα, πήγε να πεθάνει – Της είχε πέσει στάχτη στο ποτό και έπεσε σε κώμα

06:00 - 31/03/2023

Ο Γιώργος Τσαλίκης βρέθηκε το βράδυ της Πέμπτης (30/3) καλεσμένος στην εκπομπή Night Out με παρουσιαστή τον Θεοχάρη Ιωαννίδη και μίλησε για την επεισοδιακή γνωριμία του με τη γυναίκα του, Δώρα Δημητροπούλου και τη σχέση με τα παιδιά του. «Ήμασταν σε ένα κλαμπ και όταν της είπα ότι θέλω να είμαστε μαζί, πίναμε ένα ποτό και έπεσε στάχτη και έπεσε σε κώμα. Η πρώτη στιγμή που είπαμε ότι θα είμαστε μαζί είναι η στιγμή που πήγε να πεθάνει, της έπεσαν οι σφυγμοί, πήγαμε στο νοσοκομείο. Την έβαλαν στην εντατική, της έκαναν πλύση στομάχου και εγώ από την αγωνία μου της έτριβα το χέρι, της έκανα έγκαυμα τριβής, μάτωσε και το σημάδι είχε μείνει για χρόνια. Από τότε μένουμε μαζί» είπε αρχικά και συνέ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τσαλίκης: Η πρώτη στιγμή που είπαμε ότι θα είμαστε μαζί με τη Δώρα, πήγε να πεθάνει - Έπεσε σε κώμα

Ο Γιώργος Τσαλίκης ήταν καλεσμένος στην Night Out του MegaΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Γιώργος Τσαλίκης: «Η πρώτη στιγμή που είπαμε ότι θα είμαστε μαζί με τη Δώρα είναι η στιγμή που πήγε να πεθάνει»

Με τη σύζυγό του Δώρα Δημητροπούλου ο Γιώργος Τσαλίκης θα γιορτάσει φέτος 21 χρόνια γάμου. Καλεσμένος στην εκπομπή The Night Out με τον Θεοχάρη Ιωαννίδη, ο τραγουδιστής αναφέρθηκε στη γνωριμία με τη σύζυγό του και την περιπέτεια που έζησαν όταν αποφάσισαν ότι θέλουν να είναι μαζί. Γιώργος Τσαλίκης: Η γνωριμία και η περιπέτεια που έζησαν […] The post Γιώργος Τσαλίκης: «Η πρώτη στιγμή που είπαμε ότι θα είμαστε μαζί με τη Δώρα είναι η στιγμή που πήγε να πεθάνει» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα