Εύα Καϊλή: Σκέφτηκα να αυτοκτονήσω

12:24 - 31/03/2023

Η Εύα Καϊλή μέσα από τις φυλακές Χάρεν του Βελγίου όπου παραμένει κρατούμενη για το σκάνδαλο του Qatargate μίλησε η Ντέμπορα Μπεργκαμίνι, μέλος του Φόρτσα Ιτάλια και της ιταλικής αντιπροσωπείας στην ολομέλεια του Συμβουλίου της Ευρώπης, η οποία την επισκέφθηκε και ότι της είπε μετέφερε η ιταλική εφημερίδα Corriere Della Sera . «Είμαι αθώα και […] Το άρθρο Εύα Καϊλή: Σκέφτηκα να αυτοκτονήσω εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε Περισσότερα στο eleftherostypos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Εύα Καϊλή: Είμαι αθώα και θα το αποδείξω

«Είμαι αθώα και θα το αποδείξω. Αλλά δεν νιώθω θύμα, νιώθω τρόπαιο», ανέφερε η Εύα Καϊλή.

Διαβάστε το στο in.gr

Εύα Καϊλή: «Σκέφτηκα μέχρι και να αυτοκτονήσω»

«Είμαι αθώα και θα το αποδείξω» διατρανώνει η Εύα Καϊλή μέσα από τις φυλακές του Χάρεν στις Βρυξέλλες όπου βρίσκεται προφυλακισμένη για το σκάνδαλο Qatargate.

Διαβάστε το στο tovima

Εύα Καϊλή: «Σκέφτηκα την αυτοκτονία – Είμαι αθώα και θα το αποδείξω» (video)

«Τις πρώτες έξι εβδομάδες σκέφτηκα αρετές την αυτοκτονία», λέει η Εύα Καϊλή μέσα από τις φυλακές του Χάρεν. Την πρώτη της επίσκεψη από πολιτικό πρόσωπο δέχθηκε στις φυλακές του Χάρεν η Εύα Καϊλή. Η Ντέμπορα Μπεργκαμίνι, μέλος του κόμματος του Μπερλουσκόνι Φόρτσα Ιτάλια και της ιταλικής αντιπροσωπείας στην ολομέλεια του Συμβουλίου της Ευρώπης, επισκέφθηκε την […] The post Εύα Καϊλή: «Σκέφτηκα την αυτοκτονία – Είμαι αθώα και θα το αποδείξω» (video) appeared first on Λόγια-Σταράτα.

Διαβάστε το στο logiastarata.gr

Εύα Καϊλή: Δεν νιώθω θύμα αλλά τρόπαιο, σκέφτηκα να αυτοκτονήσω

Τα πρώτα λόγια της Εύας Καϊλή μέσα από τις φυλακές Χάρεν του Βελγίου όπου παραμένει κρατούμενη για το σκάνδαλο του Qatargate μεταφέρει η ιταλική εφημερίδα Corriere Della Sera επικαλούμενη την Ντέμπορα Μπεργκαμίνι, μέλος του Φόρτσα Ιτάλια και της ι

Διαβάστε το στο lykavitos.gr

Εύα Καϊλή: Σκέφτηκα την αυτοκτονία τις πρώτες εβδομάδες στη φυλακή

«Είμαι αθώα, αισθάνομαι τρόπαιο»

Διαβάστε το στο news.gr

Εύα Καϊλή: «Σκέφτηκα να αυτοκτονήσω, νιώθω τρόπαιο πολιτικής δίωξης»

Στις φυλακές των Βρυξελλών παραμένει η Εύα Καϊλή για το σκάνδαλο του Qatar Gate, καθώς το η βελγική δικαιοσύνη απέρριψε και το τελευταίο αίτημα της για αποφυλάκισή της. Την Ελληνίδα πολιτικό, σύμφωνα με την Corriere della Sera, επισκέφθηκε πρόσφατα η ευρωβουλευτής του κόμματος Φόρτσα Ιτάλια, Deborah Bergamini. «Είμαι αθώα, θα το αποδείξω. Αλλά δεν αισθάνομαι …

Διαβάστε το στο agriniopress.gr

Εύα Καϊλή: Σκέφτηκα να αυτοκτονήσω…Είμαι αθώα και θα το αποδείξω

Η Εύα Καϊλή δήλωσε δε, ότι «τις πρώτες έξι εβδομάδες σκέφτηκα την αυτοκτονία. Πολλές φορές. Τότε κάτι άλλαξε», αλλά δεν διευκρινίζει τι άλλαξε. Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο στο Eretikos.gr

Διαβάστε το στο eretikos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ eleftherostypos.gr

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: Ο πρώτος… τελικός για την κατάκτηση του πρωταθλήματος – Τι ώρα και που θα δούμε το ντέρμπι 

Σεπόλια: Εμπρησμός σε σούπερ μάρκετ τα ξημερώματα

Κίνηση: Τροχαία στον Κηφισό έφεραν μποτιλιάρισμα χιλιομέτρων και στα δύο ρεύματα

Βομβαρδισμοί στη Γάζα – Η Γερουσία των ΗΠΑ εγκρίνει νέα βοήθεια στο Ισραήλ

Μεγάλη ανατροπή με τα POS – Πότε θα υπάρξει «κούρεμα» των χρεώσεων

ΣΥΡΙΖΑ: Η αβάσταχτη ελαφρότητα… Κασσελάκη