MasterChef 7: «Είναι παθολογικός ψεύτης» – Η νέα ένταση ανάμεσα σε Πορφύρη και Μότο Μότο

22:12 - 31/03/2023

Στο συμβούλιο, η κόντρα που ξεκίνησε μια μέρα νωρίτερα ανάμεσα στον Γιώργο Πορφύρη και τον Μότο Μότο, συνεχίστηκε με αιχμηρές δηλώσεις (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαβάστε Περισσότερα στο neolaia.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

MasterChef: «Είναι παθολογικός ψεύτης», «Απλά κάθομαι και γελάω» – Στα άκρα η κόντρα Πορφύρη-Moto Moto

Τα αποτελέσματα της τελευταίας ομαδικής δοκιμασίας του MasterChef που αφορούσαν το fine dining περίμεναν με αγωνία να μάθουν η κόκκινη και η μπλε ομάδα στο νέο επεισόδιο της Παρασκευής (31/3). Μάλιστα, η συζήτηση με τον Σωτήρη Κοντιζά, τον Πάνο Ιωαννίδη και τον Λεωνίδα Κουτσόπουλο κράτησε για μια ακόμα φορά αρκετή ώρα. Το…. μέγεθος του Ηλία Κιαζόλι που έφερε αμηχανία στον Λεωνίδα Κουτσόπουλο Όταν ήρθε η σειρά της amuse bouche που είχε αναλάβει ο Ηλίας Καζιόλι, ξεκίνησε ένας διάλογος όπου έφερε σε αμηχανία τον Λεωνίδα Κουτσόπουλο. «Λίγο έχω προβληματιστεί με το μέγεθος, δεν ξέρω, μου το έχουν αναφέρει πολλοί. Μου το έχει αναφέρει ο Τεό, μου είπε ότι είναι λίγο μεγάλο», ανέφερε ο Ηλίας Καζι

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ neolaia.gr

Ανδρέας Μικρούτσικος για Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: «Είπα τη γνώμη μου και απειλήθηκα με μήνυση»

ΗΠΑ: Σε διαπραγματεύσεις το Κολούμπια με τους φοιτητές εν μέσω των κινητοποιήσεων για τη Γάζα

«Dear God, the Parthenon is still broken»: Κυκλοφορεί το πρώτο φωτογραφικό βιβλίο του Γιώργου Λάνθιμου

Στις 7 Μαΐου η επόμενη εκδήλωση της Apple

Απόψε στον αττικό ουρανό η «Ροζ Πανσέληνος»

Κατερίνα Βρανά: «Κλείνω 7 χρόνια φέτος από την ημέρα που δεν πέθανα»