Βατικανό: Ο Πάπας πήρε εξιτήριο από το νοσοκομείο του Τζεμέλι

12:16 - 01/04/2023

Ο πάπας Φραγκίσκος πήρε εξιτήριο από την καθολική πανεπιστημιακή κλινική Αγκοστίνο Τζεμέλι της Ρώμης. Ο ποντίφικας είχε εισαχθεί στο νοσοκομείο...

Διαβάστε Περισσότερα στο Zougla
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μητσοτάκης: Πότε παίρνει εξιτήριο από το Μαξίμου

Γράφει ο Βασίλης Σκουρής απο το ieidiseis.gr Εφόσον δεν αναδειχθεί κυβέρνηση από τις εκλογές της 21ης Μαΐου, το μόνο βέβαιο είναι πως ο Κυριάκος Μητσοτάκης αποχαιρετά το μέγαρο Μαξίμου, καθώς συγκροτείται υπηρεσιακή κυβέρνηση και αναλαμβάνει υπηρεσιακός πρωθυπουργός. Πότε, λοιπόν, αποχωρεί ο Κυριάκος Μητσοτάκης από το Μέγαρο Μαξίμου; ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΗ Η ΝΔ, ΜΕΤΑΞΥ 25 ΚΑΙ […] Μητσοτάκης: Πότε παίρνει εξιτήριο από το Μαξίμου - olympia

Διαβάστε το στο olympia.gr

Βατικανό: Ο πάπας πήρε εξιτήριο από το νοσοκομείο – «Είμαι ακόμη ζωντανός»

Ο πάπας Φραγκίσκος πήρε εξιτήριο από την καθολική πανεπιστημιακή κλινική Αγκοστίνο Τζεμέλι της Ρώμης. Ο ποντίφικας είχε εισαχθεί στο νοσοκομείο την Τετάρτη εξαιτίας βρογχίτιδας και του χορηγήθηκε αντιβιοτική θεραπεία. Όπως έκανε γνωστό το Βατικανό, αύριο θα είναι παρών στην λειτουργία της Κυριακής των Βαΐων των Καθολικών. «Είμαι ακόμη ζωντανός, δεν φοβήθηκα. Εκτιμώ πάρα πολύ όλους […] The post Βατικανό: Ο πάπας πήρε εξιτήριο από το νοσοκομείο – «Είμαι ακόμη ζωντανός» appeared first on Tromaktiko.gr.

Διαβάστε το στο tromaktiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Zougla

Αυτοκίνητο τυλίχθηκε στις φλόγες στην Εθνική Οδό Αθηνών-Κορίνθου

Θεσσαλονίκη: Άνδρας έσπασε για άγνωστο λόγο τζάμι λεωφορείου ΚΤΕΛ

Τα χάσκι αρνείται να φάει την κροκέτα 

Στο Συμβούλιο Ασφαλείας του ΟΗΕ, ο ΥΠΕΞ των ΗΠΑ κατηγορεί τη Ρωσία για εκβιασμό

Επέστρεψε στα κέρδη το Χρηματιστήριο

Η Ρωσία θα μειώσει τις εξαγωγές πετρελαίου κατά 300.000 βαρέλια ημερησίως τον Σεπτέμβριο