Άγιος Δημήτριος - Mall: «Παναγία μου σώσε μας», φώναζαν οι ανήλικοι τραυματίες

13:52 - 01/04/2023

Εικόνες πανικού με ανοιγμένα κεφάλια και έφηβους που χτυπούσαν με σφυριά

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άγιος Δημήτριος - Mall: «Παναγία μου σώσε μας», φώναζαν οι ανήλικοι τραυματίες

Σκηνές ωμής βίας με συμμορίες ανηλίκων να συμπλέκονται άγρια και 15χρονα παιδιά να τρέχουν αιμόφυρτα να σωθούν διαδραματίστηκαν χθες το βράδυ έξω από το γνωστό, εμπορικό κέντρο στον Άγιο Δημήτριο.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Άγιος Δημήτριος: «Παναγία μου σώσε μας», φώναζαν οι ανήλικοι τραυματίες

Σκηνές ωμής βίας με συμμορίες ανηλίκων να συμπλέκονται άγρια και 15χρονα παιδιά να τρέχουν αιμόφυρτα να σωθούν διαδραματίστηκαν χθες το βράδυ έξω από το γνωστό, εμπορικό κέντρο στον Άγιο Δημήτριο.

Διαβάστε το στο lykavitos.gr

Άγιος Δημήτριος – Mall: «Παναγία μου σώσε μας», φώναζαν οι ανήλικοι τραυματίες

Εικόνες πανικού με ανοιγμένα κεφάλια και έφηβους που χτυπούσαν με σφυριά. Το άρθρο Άγιος Δημήτριος – Mall: «Παναγία μου σώσε μας», φώναζαν οι ανήλικοι τραυματίες εμφανίστηκε πρώτα στο ΕΚΚΛΗΣΙΑ ONLINE.

Διαβάστε το στο ekklisiaonline.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Νέο θρίλερ με τον φαντάρο που βρέθηκε νεκρός στη Ρω το 2018 - «Δεν αυτοκτόνησε, τον δολοφόνησαν»

Δήμαρχος Νισύρου: Να πέσει άπλετο φως στην υπόθεση της κακοποίησης παιδιών από τον αρχαιοφύλακα

ΗΠΑ: Ορίστηκε η επιτροπή των ενόρκων για τη δίκη του Τραμπ - Ξεκινάει τη Δευτέρα η ακροαματική διαδικασία

Ο ΥΠΕΞ του Ιράν υποβαθμίζει το πλήγμα στην Ισφαχάν, δεν το αποδίδει στο Ισραήλ

MasterChef 2024: Αποχώρησε ο Αλέξανδρος Λούπος - Αυτή είναι η τελική 10άδα (βίντεο)

Υποβιβάστηκε μετά από 35 χρόνια η Φίτεσε - Με τη φανέλα της ο Μαχλάς είχε κερδίσει το «Χρυσό Παπούτσι» το 1998