Μάριος Αθανασίου: «Με πήραν τηλέφωνο για να περάσει περιοδεύων ο γιος μου και λέω “το δικό μου το παιδί;”»

14:30 - 01/04/2023

O Μάριος Αθανασίου βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Χαμογέλα και πάλι» και μίλησε για τη ζωή του, τα επαγγελματικά του αλλά και για την απόφασή του να ασχοληθεί με την πολιτική. «Δεν τον χάρηκα αυτόν τον άνθρωπο, από την πρώτη μέρα με τα 4 παιδιά, ήταν μια τρέλα. Όταν ήμουν μικρός και εργένης ήμουν ήσυχος, δεν […] The post Μάριος Αθανασίου: «Με πήραν τηλέφωνο για να περάσει περιοδεύων ο γιος μου και λέω “το δικό μου το παιδί;”» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μάριος Αθανασίου: «Με πήραν προχθές τηλέφωνο για να περάσει ο γιος μου περιοδεύων και λέω “το δικό μου το παιδί;”

Ο Μάριος Αθανασίου ήταν καλεσμένος στο «Χαμογέλα και Πάλι!» με την Σίσσυ Χρηστίδου και μίλησε για τη ζωή του και […] The post Μάριος Αθανασίου: «Με πήραν προχθές τηλέφωνο για να περάσει ο γιος μου περιοδεύων και λέω “το δικό μου το παιδί;” appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Μάριος Αθανασίου: «Με πήραν τηλέφωνο για να περάσει περιοδεύων ο γιος μου και λέω “το δικό μου το παιδί;”»

O Μάριος Αθανασίου βρέθηκε σήμερα καλεσμένος στην εκπομπή «Χαμογέλα και πάλι» και μίλησε με τη Σίσση To άρθρο Μάριος Αθανασίου: «Με πήραν τηλέφωνο για να περάσει περιοδεύων ο γιος μου και λέω “το δικό μου το παιδί;”» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Μάριος Αθανασίου: "Με πήραν προχθές τηλέφωνο για να περάσει ο γιος μου περιοδεύων και λέω «το δικό μου το παιδί;"

"Θα πάρει αναβολή μάλλον. Θέλει να σπουδάσει οικονομικά ελπίζω να μην ασχοληθεί με το θέατρο"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»