Παπαθεοδώρου: «Οι παίκτες μου για ακόμα μια φορά ξεπέρασαν τον εαυτό τους»

22:20 - 01/04/2023

Απόλυτα ικανοποιημένος έδειξε με δηλώσεις του ο Ηλίας Παπαθεοδώρου μετά τη νίκη του Κολοσσού κόντρα στον Άρη.

Διαβάστε Περισσότερα στο to10.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλμέιδα: «Οι παίκτες μου είχαν αυτοπεποίθηση και έδωσαν την ψυχή τους»

Ο τεχνικός της ΑΕΚ, Ματίας Αλμέιδα έδωσε τα εύσημα στους παίκτες του για την ψυχή και το πάθος που έβγαλαν στο διπλό επί του ΠΑΟΚ στην Τούμπα.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Αλμέιδα: «Οι παίκτες μου έδωσαν την ψυχή τους»

Αλμέιδα: «Οι παίκτες μου έδωσαν την ψυχή τους» 02/04/2023 Ο τεχνικός της ΑΕΚ, Ματίας Αλμέιδα, μετά τη νίκη με 1-0 επί του ΠΑΟΚ στην Τούμπα στάθηκε στην τεράστια προσπάθεια που έκαναν οι παίκτες του. Αναλυτικά όσα ανέφερε ο προπονητής της ΑΕΚ στην κάμερα της Nova: «Ήταν ένα δύσκολο παιχνίδι κόντρα σε έναν δύσκολο αντίπαλο. Είχαμε ετοιμάσει το παιχνίδι, είχαμε αυτοπεποίθηση. Οι ποδοσφαιριστές είναι οι πρωταγωνιστές άφησαν την ψυχή τους σήμερα στο γήπεδο και πήραμε αυτό που θέλαμε». Το ακυρωθέν γκολ: «Δεν ξέρω μας είπαν πως δεν είναι γκολ. Δεν το έχω δει, δεν ξέρω». Για τη νίκη και την εμφάνιση: «Θα επαναλάβω αυτό που έχω πει. Οι ομάδες είναι ισοδύναμες όλ

Διαβάστε το στο filathlos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ to10.gr

Χαμός στο φινάλε: Ένταση μεταξύ Αταμάν και Μπαρτζώκα (vid)

Live Streaming: Μεντιτεράνι – Ολυμπιακός

Τσιτσιπάς – Ντιμιτρόφ 1-2: Δεν τα κατάφερε ο Στέφανος

LIVE: Ντιμίτροφ – Τσιτσιπάς

Επέστρεψε στις προπονήσεις ο… ευδιάθετος Ντίας (pic)

«Δεν έπεσα σε αυτή την παγίδα…» – Χείμαρρος η Ευγενία Σαμαρά για τους Ράδιο Αρβύλα (vid)