Γιάννης Παπαμιχαήλ μετά τις δηλώσεις του Γιώργου Λιάνη για τη μητέρα του: «Δεν κάνω πίσω για κανέναν»

08:52 - 02/04/2023

«Έχω πάρει τις αποφάσεις μου, θα λογοδοτήσει ο Γιώργος Λιάνης και στα ποινικά, αλλά και στα αστικά δικαστήρια» συμπλήρωσε 

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Παπαμιχαήλ: «Δεν κάνω πίσω για κανέναν» - Η απάντησή του στις δηλώσεις του Γιώργου Λιάνη για την Αλίκη Βουγιουκλάκη

Δήλωσε πως με τον Γιώργο Λιάνη «θα τα πουν στα δικαστήρια»

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Γιάννης Παπαμιχαήλ: Θα λογοδοτήσει στα δικαστήρια ο Γιώργος Λιάνης, δεν κάνω πίσω για κανέναν

Ξεκάθαρο μήνυμα στον Γιώργο Λιάνη έστειλε ο Γιάννης Παπαμιχαήλ αναφορικά με τις δηλώσεις που έκανε για τη μητέρα του Αλίκη, ξεκαθαρίζοντας μέσα από τον λογαριασμό του στο Facebook ότι θα κινηθεί νομικά και δεν θα κάνει πίσω. «Είναι αργά και οι περισσότεροι θα διαβάσετε το κείμενο αυτό, μόλις ξυπνήσετε. Θέλω και εγώ από την πλευρά μου να τοποθετηθώ στο θέμα που προέκυψε με τον Γιώργο Λιάνη. Ο καθένας έχει την ευθύνη για αυτά που λέει και πράττει. Αυτό δεν σημαίνει ότι μια συγνώμη θα με κάνει να αλλάξω την απόφαση μου, και όλα θα είναι μια χαρά. Απεναντίας, έχω πάρει τις αποφάσεις μου, θα λογοδοτήσει ο Γιώργος Λιανης, και στα ποινικά αλλά και στα αστικά δικαστήρια. Δεν κάνω πίσω για κανένα.

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Γιάννης Παπαμιχαήλ μετά τις δηλώσεις του Γιώργου Λιάνη για τη μητέρα του: «Δεν κάνω πίσω για κανέναν»

Ο Γιάννης Παπαμιχαήλ έκανε μια ανάρτηση σχετικά με τον Γιώργο Λιάνη και τα όσα δήλωσε για τη μητέρα του, Αλίκη Βουγιουκλάκη.

Διαβάστε το στο lykavitos.gr

Γιάννης Παπαμιχαήλ: Θα λογοδοτήσει στα δικαστήρια ο Γιώργος Λιάνης, δεν κάνω πίσω για κανέναν

«Δεν προσέβαλε μόνο την αείμνηστη μητέρα μου, αλλά και εμένα, προσωπικά»

Διαβάστε το στο news.gr

Γιάννης Παπαμιχαήλ: Θα λογοδοτήσει στα δικαστήρια ο Γιώργος Λιάνης, δεν κάνω πίσω για κανέναν

Ξεκάθαρο μήνυμα στον Γιώργο Λιάνη έστειλε ο Γιάννης Παπαμιχαήλ αναφορικά με τις δηλώσεις που έκανε για τη μητέρα του Αλίκη, ξεκαθαρίζοντας μέσα από τον λογαριασμό του στο Facebook ότι θα κινηθεί νομικά και δεν θα κάνει πίσω. «Είναι αργά και οι περισσότεροι θα διαβάσετε το κείμενο αυτό, μόλις ξυπνήσετε. Θέλω και εγώ από την πλευρά […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Περίπατος Βιβλίου: Εκδηλώσεις σε όλη την Ελλάδα για τον εορτασμό της Ημέρας Βιβλίου

Αφελείς, ηλίθιοι ή απλώς αδίστακτοι;

Λόρδος Βύρωνας: Έκθεση - αφιέρωμα στον σπουδαίο φιλέλληνα ποιητή από το Μουσείο της Ακρόπολης

ΗΠΑ: Συγκρούσεις αστυνομικών με φοιτητές σε πανεπιστήμια στο Τέξας και τη Νότια Καλιφόρνια με δεκάδες συλλήψεις

Ταμείο Ανάκαμψης: ευκαιρία και πρόκληση για την Ελλάδα

Πάσχα 2024: Ξεκινά σήμερα το εορταστικό ωράριο των εμπορικών καταστημάτων