Σπίτι μου: Πώς η αίτηση για δάνεια σε νέους με δικαιολογητικά στο gov.gr

10:34 - 03/04/2023

Σήμερα, οι ωφελούμενοι του προγράμματος «Σπίτι μου» με τα δικαιολογητικά μπορούν να κάνουν αίτηση για στεγαστικό δάνειο. Δικαιολογητικά, κριτήρια σε ειδική πλατφόρμα στο gov.grΜε τα απαραίτητα δικαιολογητικά ανά χείρας οι νέοι από 25 έως 39 ετών, ωφελούμενοι του προγράμματος «Σπίτι μου», μπορούν από σήμερα να επισκέπτονται την τράπεζα της επιλογής τους, ώστε να κάνουν αίτηση για να λάβουν στεγαστικό δάνειο. Τα δάνεια που παρέχονται στους ωφελούμενους του προγράμματος, προβλέπουν χαμηλά επιτόκια ή και μηδενικά για κάποιες κατηγορίες δικαιούχων. Από την Παρασκευή, το υπ. Εργασίας άνοιξε μία ειδική πλατφόρμα στο gov.gr, ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ, όπου υπάρχουν παραδείγματα για τα δάνεια που θα χορηγούνται από τι

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά