Χριστιάνα Μπέτα για Νατάσα Θεοδωρίδου: Δεν νομίζω να ξαναπαντρευτεί η μητέρα μου»

12:46 - 03/04/2023

Η Χριστιάνα Μπέτα και η μητέρα της, Νατάσα Θεοδωρίδου, πέρασαν το πρωί της Δευτέρας το κατώφλι του Πρωινό. Αφορμή γι’ […] The post Χριστιάνα Μπέτα για Νατάσα Θεοδωρίδου: Δεν νομίζω να ξαναπαντρευτεί η μητέρα μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κριστιάννα Μπέτα για Νατάσα Θεοδωρίδου: «Συζητάμε τα πάντα με τη μητέρα μου, ακόμα και τα ερωτικά μας»

Η κόρη της τραγουδίστριας, μίλησε, μεταξύ άλλων για τη ζωγραφική, αλλά και για τη σχέση που έχει με τη μητέρα της

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Η Χριστιάνα Μπέτα απάντησε αν θα ξαναπαντρευτεί η Νατάσα Θεοδωρίδου

«Γιατί όχι;» ήταν η απάντηση που έδωσε η Χριστιάνα Μπέτα, κόρη της Νατάσας Θεοδωρίδου, όταν ο Γιώργος Λιάγκας τη ρώτησε αν πιστεύει ότι η μητέρα της μπορεί να παντρευτεί ξανά. Η Χριστιάνα Μπέτα βρέθηκε σήμερα (03.04.2023) καλεσμένη στο Πρωϊνό με αφορμή την δεύτερη προσωπική της έκθεση ζωγραφικής, στο φουαγιέ του θεάτρου Παλλάς, με τίτλο «Through ... Περισσότερα To άρθρο Η Χριστιάνα Μπέτα απάντησε αν θα ξαναπαντρευτεί η Νατάσα Θεοδωρίδου δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Κριστιάννα Μπέτα για Νατάσα Θεοδωρίδου: «Συζητάμε τα πάντα με τη μητέρα μου, ακόμα και τα ερωτικά μας»

Καλεσμένη στην εκπομπή «Πρωινό» βρέθηκε το πρωί της Δευτέρας 3/4 η Κριστιάννα Μπέτα, με αφορμή την To άρθρο Κριστιάννα Μπέτα για Νατάσα Θεοδωρίδου: «Συζητάμε τα πάντα με τη μητέρα μου, ακόμα και τα ερωτικά μας» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Κριστιάνα Μπέτα: Απαντάει στο αν θα ξαναπαντρευτεί η μητέρα της, Νατάσα Θεοδωρίδου

«Είμαστε πολύ δεμένες, επειδή μένουμε στο ίδιο σπίτι και με τη μαμά και με την αδελφή μου, είμαστε ένα» (BINTEO)

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Χριστιάνα Μπέτα για Νατάσα Θεοδωρίδου: «Δεν εγκρίνω όλους τους συντρόφους της μαμάς μου»

Χριστιάνα Μπέτα για Νατάσα Θεοδωρίδου: «Είναι η καλύτερη τραγουδίστρια»

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Μπέτα για Νατάσα Θεοδωρίδου: "Δεν νομίζω να ξαναπαντρευτεί η μητέρα μου"

"Εγώ θέλω οι γονείς μου να κάνουν αυτό που τους κάνει χαρούμενους"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»