Χριστιάνα Μπέτα: «Δεν με ενοχλούν τα σχόλια ότι τα έχω καταφέρει λόγω της μαμάς μου»

08:20 - 04/04/2023

Στην εκπομπή Happy Day και την Ευάννα Ζουμπούρογλου μίλησε η Χριστιάνα Μπέτα. Η κόρη της Νατάσας Θεοδωρίδου απάντησε και για […] The post Χριστιάνα Μπέτα: «Δεν με ενοχλούν τα σχόλια ότι τα έχω καταφέρει λόγω της μαμάς μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κριστιάννα Μπέτα: «Δεν με ενοχλούν τα σχόλια ότι τα έχω καταφέρει λόγω της μαμάς μου»

Τα εγκαίνια της δεύτερης ατομικής έκθεσης της Κριστιάννας Μπέτα πραγματοποιήθηκαν αργά το απόγευμα της Δευτέρας 4/3 στο Foyer του Θεάτρου Παλλάς. Η κόρη της Νατάσας Θεοδωρίδου από τον πρώτο της γάμο, η οποία μοιράζει τον χρόνο της μεταξύ Ελλάδας και Λονδίνου τα τελευταία χρόνια, έχει επιλέξει να αφοσιωθεί στη ζωγραφική αφήνοντας πίσω της την καριέρα […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Χριστιάνα Μπέτα: «Δεν με ενοχλούν τα σχόλια ότι τα έχω καταφέρει λόγω της μαμάς μου»

H Χριστιάνα Μπέτα, η κόρη της Νατάσας Θεοδωρίδου, μίλησε στην εκπομπή Happy Day και την Ευάννα Ζουμπούρογλου και απάντησε στα αρνητικά σχόλια που έχει δεχτεί. H Χριστιάνα Μπέτα, η κόρη της Νατάσας Θεοδωρίδου, μίλησε στην εκπομπή Happy Day και την Ευάννα Ζουμπούρογλου και απάντησε στα αρνητικά σχόλια που έχει δεχτεί. «Είναι η πρώτη μου έκθεση στην Αθήνα που μπορώ να μοιραστώ αυτό που έχω κάνει με τον κόσμο. Όταν ζωγραφίζω δεν με αφορά τι γίνεται γύρω μου, είμαι τόσο συγκεντρωμένη […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»