Αγγελική Ηλιάδη: Στο χειρουργείο η γνωστή τραγουδίστρια – Τι συνέβη

19:40 - 04/04/2023

Ανησυχία προκάλεσε πριν από λίγες ώρες με μία ανάρτησή της η Αγγελική Ηλιάδη, όταν δημοσίευσε μια To άρθρο Αγγελική Ηλιάδη: Στο χειρουργείο η γνωστή τραγουδίστρια – Τι συνέβη δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αγγελική Ηλιάδη: Στο χειρουργείο η γνωστή τραγουδίστρια – Τι συνέβη

Μία περιπέτεια με την υγεία της πέρασε η τραγουδίστρια

Διαβάστε το στο in.gr

Αγγελική Ηλιάδη: Στο χειρουργείο η γνωστή τραγουδίστρια

Σε προγραμματισμένη χειρουργική επέμβαση στο μάτι υποβλήθηκε η Αγγελική Ηλιάδη, η οποία δημοσίευσε πριν από λίγες ώρες μία φωτογραφία μέσα […] The post Αγγελική Ηλιάδη: Στο χειρουργείο η γνωστή τραγουδίστρια appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Αγγελική Ηλιάδη: Στο χειρουργείο η τραγουδίστρια

Η Αγγελική Ηλιάδη με βίντεο που ανήρτησε στα social media αποκάλυψε ότι υποβλήθηκε σε προγραμματισμένο χειρουργείο. Η τραγουδίστρια εμφανίστηκε με κλεισμένο το ένα της μάτι να περπατά και ευχαρίστησε τους ακολούθους της για τις ευχές που δέχθηκε, ενώ παράλληλα τόνισε ότι έκανε το χειρουργείο για να μπορεί να βλέπει. “Θέλω να σας πω ένα μεγάλο […] The post Αγγελική Ηλιάδη: Στο χειρουργείο η τραγουδίστρια appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»