Καραπαπάς: «Ο Μίτσελ παραιτήθηκε, δεν τον έδιωξε η Θύρα 7»

21:32 - 04/04/2023

Καραπαπάς: «Ο Μίτσελ παραιτήθηκε, δεν τον έδιωξε η Θύρα 7» 04/04/2023 Ο Κώστας Καραπαπάς σε Insta Story του αναφέρθηκε ανάμεσα στα άλλα στην αποχώρηση του Μίτσελ από τον Ολυμπιακό: «Τώρα μου λένε η Θύρα 7 έδιωξε τον Μίτσελ. Ο Μίτσελ παραιτήθηκε. Τελεία και παύλα! Όλα τα άλλα τα βάζουν στο τραπέζι όσοι θέλουν να έχουμε διχόνοια! Καμία Θύρα 7 δεν έδιωξε τον Μίτσελ λοιπόν. Ούτε έδιωξε κανέναν, ούτε έφερε κανέναν. ΟΚ; Ο Μίτσελ παραιτήθηκε! Όσοι λοιπόν έπιασαν τα πληκτρολόγια για να τα χώσουν στη διοίκηση, στη Θύρα 7, στον Μίτσελ (αναφέρεται σε Ολυμπιακούς) ας αναρωτηθούν: που είναι η θέση τους αύριο; Στα social media ή στην εξέδρα δίπλα στον Ολυμπιακό σε ένα

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Καραπαπάς: «Ο Μίτσελ παραιτήθηκε δεν τον έδιωξε κανείς»

Η θέση του Κώστα Καραπαπά στο θέμα της αποχώρησης Μίτσελ από τον Ολυμπιακό και το κάλεσμα στον κόσμο. 

Διαβάστε το στο fosonline.gr

Καραπαπάς για Μίτσελ και… Θύρα 7

Για την παραίτηση του Μίτσελ από τον πάγκο του Ολυμπιακού, και ότι αυτή δεν ήρθε από τη… Θύρα 7, τοποθετήθηκε ο αντιπρόεδρος των «ερυθρόλευκων», Κώστας Καραπαπάς, μέσω των λογαριασμών που διατηρεί στα social media. Πιο συγκεκριμένα έγραψε: «Τώρα μου λένε η Θύρα 7 έδιωξε τον Μίτσελ. Ο Μίτσελ παραιτήθηκε. Τελεία και παύλα! Όλα τα άλλα […] The post Καραπαπάς για Μίτσελ και… Θύρα 7 first appeared on ThesSports.

Διαβάστε το στο thessports.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Φαλ: «Δεν τα παρατήσαμε και είμαι περήφανος»

Η πανηγυρική φωτογραφία των αδελφών Αγγελόπουλων στη Βαρκελώνη

Αλμέιδα: «Σε μία ώρα θα αρχίσω να δουλεύω για το επόμενο ματς »

Σπουδαίο «διπλό» και πρώτο βήμα για το Βερολίνο για τον Ολυμπιακό!

Πρόβλημα με Πετρούσεφ στον Ολυμπιακό

Κάνααν: «Πρέπει να είμαστε έτοιμοι για το επόμενο βήμα»