"Εγώ δεν είμαι ο Μάνθος Μανδηλάκης" στο Θέατρο Αποθήκη

21:38 - 04/04/2023

Σαρρή 40, ΑθήναΣάββατο, 29 Απρ 2023 18:30Θέατρο Αποθήκη ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΜΑΝΘΟΣ ΜΑΝΔΗΛΑΚΗΣ Κείμενο – Σκηνοθεσία : Βίλια Χατζοπούλου Πρεμιέρα Σάββατο 29 Απριλίου, στις 18:30 Μόνο για 6 παραστάσεις – 2η χρονιά! Σάββατο 29 Απριλίου, Σάββατο 6 και 13 Μαίου, ώρα 18:30 Κυριακή 30 Απριλίου, Κυριακή 7 και 14 Μαίου, ώρα 21:00 "Ο θάνατος είχε το δικό μου όνομα. Με είχε ήδη σκοτώσει… τους έλεγα πως είμαι ζωντανός. Δεν με πίστευαν. Τον είχαν πιστέψει περισσότερο, απ’ όσο πίστευαν τα ίδια τους τα μάτια που τα κάρφωναν πάνω μου". Η παράσταση "Εγώ δεν είμαι ο Μάνθο...

Διαβάστε Περισσότερα στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ patrasevents.gr

Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Τώρα λόγω ηλικίας πρέπει να λέω ότι είμαι παρουσιάστρια, το μοντέλο δεν το πιστεύουν

Ελένη Τσολάκη: "Ο Νίκος Μουτσινάς έκανε 3% απέναντί μας και λέγαμε: ευτυχώς, δεν θα τραβήξει"

Πάνος Μουζουράκης: "Είμαι 45 αλλά δε νιώθω 35, γιατί στα 35 ένιωθα χειρότερα απ’ ότι νιώθω τώρα"

Κατσαρίνη για Super Κική: Δεν χρειάζεται να αναφέρουμε τα ποσά που βγάζουμε από το Instagram, ο κόσμος πεινάει

Γερμανία: Απαισιόδοξοι για το μέλλον και απογοητευμένοι από την πολιτική οι νέοι

Τουρισμός: Αύξηση 14,4% στην επιβατική κίνηση στα αεροδρόμια της χώρας