Γιάννης Κουκουράκης: «Είναι ερώτηση που με νευριάζει»

23:50 - 04/04/2023

Ο Γιάννης Κουκουράκης έδωσε συνέντευξη στο Down Town και στον Πάνο Ζόγκα και μίλησε για την ερώτηση που τον εκνευρίζει. […] The post Γιάννης Κουκουράκης: «Είναι ερώτηση που με νευριάζει» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Κουκουράκης: Ποια είναι η ερώτηση που τον εκνευρίζει περισσότερο;

Συνέντευξη στο περιοδικό Down Town παραχώρησε ο Γιάννης Κουκουράκης, ο οποίος αποκάλυψε μεταξύ άλλων την ερώτηση που τον εκνευρίζει περισσότερο στις συνεντεύξεις. Ποια θεωρείς την πιο προσβλητική που θα μπορούσαν να σου κάνουν; Δεν το έχω σκεφτεί ποτέ αυτό, γενικά όμως δεν έρχομαι σε δύσκολη θέση εύκολα. Ερώτηση όμως που με νευριάζει υπάρχει: «Πώς πάει […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Γιάννης Κουκουράκης: Αποκάλυψε την ερώτηση που τον εκνευρίζει – «Με παραπέμπει στο «νταβατζιλίκι»

Την ερώτηση που τον εκνευρίζει αποκάλυψε στη συνέντευξη που παραχώρησε πρόσφατα στο περιοδικό DownTown, ο Γιάννης To άρθρο Γιάννης Κουκουράκης: Αποκάλυψε την ερώτηση που τον εκνευρίζει – «Με παραπέμπει στο «νταβατζιλίκι» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Γιάννης Κουκουράκης: "Είναι ερώτηση που με νευριάζει"

"Η λέξη αυτή είναι υποβιβαστική κι υποτιμητική για την δουλειά του ηθοποιού και με παραπέμπει στο "νταβατζιλίκι"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»