Αλεξία Χιώτη: Η πρώην παίκτρια του The Voice καταγγέλλει σεξουαλική παρενόχληση από πασίγνωστο ραδιοφωνικό παραγωγό

12:40 - 05/04/2023

Η Αλεξία Χιώτη, πρώην παίκτρια του πρώτου κύκλου του The Voice που προβλήθηκε στον ΣΚΑΪ κατήγγειλε To άρθρο Αλεξία Χιώτη: Η πρώην παίκτρια του The Voice καταγγέλλει σεξουαλική παρενόχληση από πασίγνωστο ραδιοφωνικό παραγωγό δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η πρώην παίκτρια του Voice, Αλεξία Χιώτη, κατήγγειλε σεξουαλική παρενόχληση από πασίγνωστο ραδιοφωνικό παραγωγό

Θύμα σεξουαλικής παρενόχλησης από γνωστό μουσικό παραγωγό έπεσε η Αλεξία Χιώτη, τραγουδίστρια που είχε συμμετάσχει στον πρώτο κύκλο του Voice. Όλα έγιναν πριν από δυο χρόνια, όπως κατήγγειλε η ίδια στο Πρωινό. «Ξαφνικά άρχισε να συμπεριφέρεται αρκετά χυδαία και βίαια», είπε η Αλεξία Χιώτη, περιγράφοντας πως αφού ολοκλήρωσε την παρουσία της στο Voice είχε προσπαθήσει ... Περισσότερα To άρθρο Η πρώην παίκτρια του Voice, Αλεξία Χιώτη, κατήγγειλε σεξουαλική παρενόχληση από πασίγνωστο ραδιοφωνικό παραγωγό δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Πρώην παίκτρια του The Voice καταγγέλλει πασίγνωστο ραδιοφωνικό παραγωγό

Σοκάρουν οι αποκαλύψεις από την πρώην παίκτρια του The Voice Αλεξία Χιώτη για πασίγνωστο ραδιοφωνικό παραγωγό που την παρενόχλησε σεξουαλικά.

Διαβάστε το στο in.gr

The Voice: Πρώην παίκτρια του μουσικού ριάλιτι καταγγέλλει πασίγνωστο ραδιοφωνικό παραγωγό

Αλεξία Χιώτη: Σοκάρουν οι αποκαλύψεις από την πρώην παίκτρια του The Voice για πασίγνωστο ραδιοφωνικό παραγωγό που την παρενόχλησε σεξουαλικάΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Πρώην παίκτρια του «The Voice» καταγγέλλει σεξουαλική παρενόχληση από γνωστό ραδιοφωνικό παραγωγό

Η πρώην παίκτρια του The Voice, Αλεξία Χιώτη, κατήγγειλε στην κάμερα του Πρωινού σεξουαλική παρενόχληση από πασίγνωστο μουσικό παραγωγό. «Έχω ταραχτεί και μόνο που το σκέφτομαι. Αν με ρωτούσες δύο χρόνια πριν, που συνέβη το περιστατικό, δεν θα μπορούσα ούτε να αρθρώσω λέξη. Τώρα που πέρασε ο καιρός, έχω αποδεχθεί σιγά –σιγά το τι συνέβη. […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

The Voice – Αλεξία Χιώτη: Η πρώην παίκτρια καταγγέλλει σεξουαλική παρενόχληση από ραδιοφωνικό παραγωγό

Η Αλεξία Χιώτη, πρώην παίκτρια από τον πρώτο κύκλο του The Voice στον ΣΚΑΪ, καταγγέλει στο Πρωινό σεξουαλική παρενόχληση από πασίγνωστο μουσικό […] The post The Voice – Αλεξία Χιώτη: Η πρώην παίκτρια καταγγέλλει σεξουαλική παρενόχληση από ραδιοφωνικό παραγωγό appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Πρώην παίκτρια του The Voice καταγγέλλει σεξουαλική παρενόχληση από πασίγνωστο ραδιοφωνικό παραγωγό! (βίντεο)

Η Αλεξία Χιώτη, πρώην παίκτρια του πρώτου κύκλου του The Voice που προβλήθηκε στον ΣΚΑΪ κατήγγειλε στην κάμερα του Πρωινού σεξουαλική παρενόχληση από πασίγνωστο μουσικό παραγωγό. Συγκεκριμένα, η Αλεξία Χιώτη εξομολογήθηκε στον ΑΝΤ1: «Έχω ταραχτεί και μόνο που το σκέφτομαι. Αν με ρωτούσες δύο χρόνια πριν, που συνέβη το περιστατικό, δεν θα μπορούσα ούτε να […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

The Voice: Πρώην παίκτρια καταγγέλλει σεξουαλική παρενόχληση από μουσικό παραγωγό (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε σοκαριστικές αποκαλύψεις για γνωστό μουσικό παραγωγό προχώρησε η Αλεξία Χιώτη.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Πρώην παίκτρια του The Voice καταγγέλλει σεξουαλική παρενόχληση από γνωστό μουσικό παραγωγό

Η τραγουδίστρια Αλεξία Χιώτη συμμετείχε στο παρελθόν στο talent show του The Voice. Σε συνέντευξή της, η πρώην παίκτρια του The Voice καταγγέλλει σεξουαλική παρενόχληση από γνωστό μουσικό παραγωγό. Όπως λέει από το περιστατικό έχει περάσει καιρός, ωστόσο δεν μπορούσε να μιλήσει για αυτό. «Έχω ταραχτεί και μόνο που το σκέφτομαι. Αν με ρωτούσες δύο […] The post Πρώην παίκτρια του The Voice καταγγέλλει σεξουαλική παρενόχληση από γνωστό μουσικό παραγωγό appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»