Κόμπρα τρύπωσε στο πιλοτήριο αεροσκάφους - Χάος σε πτήση στην Αφρική

19:12 - 05/04/2023

Ο πιλότος αεροσκάφους αναγκάστηκε να το προσγειώσει όταν εντόπισε κόμπρα να κινείται στο πιλοτήριο.Έμοιαζε με μια συνηθισμένη πτήση για τον νοτιοαφρικανό πιλότο Rudolph Erasmus, μέχρι που παρατήρησε έναν επιπλέον επιβάτη στο αεροπλάνο του στα 11.000 πόδια στον αέρα. Ωστόσο, δεν ήταν άνθρωπος, αλλά μια κόμπρα που γλιστρούσε κάτω από το κάθισμά του. «Για να είμαι πραγματικά ειλικρινής, είναι σαν ο εγκέφαλός μου να μην κατέγραψε τι συνέβαινε», δήλωσε στο BBC. «Ήταν μια στιγμή [...] δέους», πρόσθεσε, λέγοντας ότι αρχικά νόμιζε ότι η κρύα αίσθηση στην πλάτη του ήταν το μπουκάλι του νερού του. «Ένιωσα αυτή τη δροσερή αίσθηση, κατά κάποιο τρόπο, να σέρνεται στο πουκάμισό μου», είπε, σκεπτόμενος ότι μπο

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά