Τρόμος σε πτήση όταν ο πιλότος βρήκε κόμπρα στο πιλοτήριο του αεροσκάφους

21:02 - 05/04/2023

Υπό κανονικές συνθήκες η ιδιωτική πτήση από το Μπλουμφοντέιν στην Πρετόρια, θα ήταν «άλλη μια μέρα στη δουλειά» για τον πιλότο Ρούντολφ  Εράσμους, ο οποίος ωστόσο, βρέθηκε προ εκπλήξεως, και…Περισσότερα...

Διαβάστε Περισσότερα στο Cnn.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τρόμος στον αέρα: Μία κόμπρα βρέθηκε στο πιλοτήριο αεροπλάνου

Πτήση: Ο πιλότος προχώρησε σε αναγκαστική προσγείωση του αεροσκάφους, το οποίο μετέφερε τέσσερις επιβάτες.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Σοκ σε πτήση: Ο πιλότος βρήκε κόμπρα στο πιλοτήριο – Προσγειώθηκε αναγκαστικά το αεροσκάφος

Έμοιαζε σαν μια ακόμη πτήση για τον Νοτιοαφρικανό πιλότο Rudolph Erasmus, μέχρι που εκείνος παρατήρησε έναν επιπλέον επιβάτη στο αεροπλάνο του, ενώ βρισκόταν στα 11.000 πόδια στον αέρα.Ωστόσο, ο επιβάτης δεν ήταν άνθρωπος, αλλά μια κόμπρα που γλιστρούσε κάτω από το κάθισμά του. «Για να είμαι πραγματικά ειλικρινής, ο εγκέφαλός μου δεν μπορούσε να συλλάβει […] Το άρθρο Σοκ σε πτήση: Ο πιλότος βρήκε κόμπρα στο πιλοτήριο – Προσγειώθηκε αναγκαστικά το αεροσκάφος εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Τρόμος στον αέρα: Μία κόμπρα βρέθηκε στο πιλοτήριο αεροπλάνου

Πτήση: Ο πιλότος προχώρησε σε αναγκαστική προσγείωση του αεροσκάφους, το οποίο μετέφερε τέσσερις επιβάτες. Στιγμές αγωνίας έζησαν επιβάτες πτήσης της South African, όταν ενημερώθηκαν από τον πιλότο του αεροσκάφους ότι μέσα στο πιλοτήριο βρισκόταν μία κόμπρα. «Για να είμαι ειλικρινής, είναι λες και ο εγκέφαλός μου να μην μπορούσε να επεξεργαστεί τι ακριβώς έβλεπα. Ένιωθα κάτι […] The post Τρόμος στον αέρα: Μία κόμπρα βρέθηκε στο πιλοτήριο αεροπλάνου appeared first on Tromaktiko.gr.

Διαβάστε το στο tromaktiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Cnn.gr

Παπαδημητρίου και Βελισσάριος στην τελετή παράδοσης της ολυμπιακής φλόγας στο Καλλιμάρμαρο

e-ΕΦΚΑ, ΔΥΠΑ: Συντάξεις και επιδόματα μέχρι αύριο, Παρασκευή, 26 Απριλίου

Πάσχα: Αντίστροφη μέτρηση για τα σχολεία - Αύριο το τελευταίο κουδούνι

Mε λαμπάδες και ηλεκτρονικά παιχνίδια το «Καλάθι των Νονών»

Συμφωνία για μεταναστευτικό: Οργή Ράμα κατά RAI μετά από αποκαλύψεις για διεφθαρμένο συνεργάτη του

Σε ισχύ το «καλάθι του Πάσχα» - Αρνί, κατσίκι και τσουρέκια στις νέες κατηγορίες τροφίμων