Νικόλας Γιατρομανωλάκης: «Παιδιά μην ανησυχείτε κι αύριο γκέι θα είμαι»

09:48 - 06/04/2023

Ο υφυπουργός, Νικόλας Γιατρομανωλάκης, ήταν καλεσμένος στην εκπομπή Καλύτερα Αργά με την Αθηναϊδα Νέγκα στο Action 24 και μίλησε για […] The post Νικόλας Γιατρομανωλάκης: «Παιδιά μην ανησυχείτε κι αύριο γκέι θα είμαι» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιατρομανωλάκης: «Παιδιά μην ανησυχείτε κι αύριο γκέι θα είμαι» – Το παράπονο του υφυπουργού Πολιτισμού

Καλεσμένος στην εκπομπή Καλύτερα Αργά με την Αθηναϊδα Νέγκα στο Action 24 ήταν ο υφυπουργός Πολιτισμού, Νικόλας Γιατρομανωλάκης, και μίλησε για τα πράγματα που τον ενόχλησαν, όταν αναφέρθηκε ανοιχτά στην σεξουαλικότητά του.Καλεσμένος στην εκπομπή Καλύτερα Αργά με την Αθηναϊδα Νέγκα στο Action 24 ήταν ο υφυπουργός Πολιτισμού, Νικόλας Γιατρομανωλάκης, και μίλησε για τα πράγματα που τον ενόχλησαν, όταν αναφέρθηκε ανοιχτά στην σεξουαλικότητά του.«Είναι ένα φορτίο που το ήξερα από την πρώτη ημέρα. Στην Ελλάδα ζούμε. Το περίμενα χειρότερο. Από την άλλη, παιδιά μην ανησυχείτε κι αύριο […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Νικόλας Γιατρομανωλάκης: "Παιδιά μην ανησυχείτε κι αύριο γκέι θα είμαι"

"Με ενοχλεί να εξαντλείται η συζήτηση σε αυτό"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»