Νικόλας Γιατρομανωλάκης: «Το ότι είμαι γκέι Υφυπουργός είναι ένα φορτίο για εμένα»

10:44 - 06/04/2023

Ο Νικόλας Γιατρομανωλάκης, ο Υφυπουργός Πολιτισμού μίλωντας στην εκπομπή «Καλύτερα Αργά» της Αθηναΐδας Νέγκα εξήγησε τον λόγο που δεν θα βάλει υποψηφιότητα στις επερχόμενες εκλογές. «Δεν ζητώ την ψήφο του κόσμου και το αποφάσισα σχετικά αργά, πέρσι το καλοκαίρι. Είναι μία πάρα πολύ δύσκολη διαδικασία, δεν είναι για όλους. Είναι μία διαδικασία που απαιτεί τον […]

Διαβάστε Περισσότερα στο govastileto.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νικόλας Γιατρομανωλάκης: «Το ότι είμαι γκέι υφυπουργός είναι φορτίο για εμένα – Με ενοχλεί που λένε…»

«Και αύριο γκέι θα είμαι»

Διαβάστε το στο in.gr

Νικόλας Γιατρομανωλάκης: «Το ότι είμαι γκέι υφυπουργός είναι φορτίο για εμένα – Με ενοχλεί που λένε…»

Στην εκπομπή «Καλύτερα Αργά» της Αθηναΐδας Νέγκα βρέθηκε καλεσμένος ο Νικόλας Γιατρομανωλάκης. Ο Υφυπουργός Πολιτισμού ήταν άκρως αποκαλυπτικός και μέσα σε όλα εξήγησε τον λόγο που δεν θα βάλει υποψηφιότητα στις επερχόμενες εκλογές. «Δεν ζητώ την ψήφο του κόσμου και το αποφάσισα σχετικά αργά, πέρσι το καλοκαίρι. Είναι μία πάρα πολύ δύσκολη διαδικασία, δεν είναι για […]

Διαβάστε το στο lamianow.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ govastileto.gr

Πανσέληνος στον Σκορπιό στις 24 Απριλίου 2024 – Προβλέψεις για όλα τα ζώδια

Μαριάντα Πιερίδη – Πάνος Ιωάννου: Διασκέδασαν στο Nox – Τα τρυφερά τετ α τετ

4 τύποι μαμάδων προς αποφυγή

Ο κανόνας 3-3-3 που μπορεί να διώξει μακριά το άγχος

Ασημένια Βουλιώτη: Ποια είναι η ευαίσθητη «Δεσποινιώ» από τις Ψυχοκόρες;

Συμβουλές για να κρατάς την αρτηριακή σου πίεση σε χαμηλά επίπεδα