Γιώργος Τσιάνος: Γνωρίστε τον Έλληνα γιατρό – αθλητή που κολύμπησε στην Ανταρκτική

11:24 - 08/04/2023

Ο Γιώργος Τσιάνος συνδυάζει με απαράμιλλο τρόπο την ιατρική με τον αθλητισμό.

Διαβάστε Περισσότερα στο in.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Τσιάνος: Γνωρίστε τον Έλληνα γιατρό – αθλητή που κολύμπησε στην Ανταρκτική

«Η συμμετοχή μου στη συγκεκριμένη αποστολή ήταν άρρηκτα συνδεδεμένη με την ιατρική, επιστημονική αλλά και αθλητική μου ιδιότητα». Αυτά μεταξύ…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Γιώργος Τσιάνος: Ο Έλληνας γιατρός - αθλητής που κολύμπησε στα παγωμένα νερά της Ανταρκτικής

Ο Γιώργος Τσιάνος, γιατρός και αθλητής, τόλμησε να κολυμπήσει στα παγωμένα νερά του Νότιου Ωκεανού, στο πλαίσιο του ρόλου του ως γιατρός αποστολής στην Ανταρκτική.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο Cnn.gr

Ο Έλληνας γιατρός – αθλητής που κολύμπησε στα παγωμένα νερά της Ανταρκτικής

Ο Γιώργος Τσιάνος, γιατρός και αθλητής, τόλμησε να κολυμπήσει στα παγωμένα νερά του Νότιου Ωκεανού, στο πλαίσιο του ρόλου του ως γιατρός αποστολής στην Ανταρκτική. «Η συμμετοχή μου στη συγκεκριμένη αποστολή ήταν άρρηκτα συνδεδεμένη με την ιατρική, επιστημονική αλλά και αθλητική μου ιδιότητα», τόνισε χαρακτηριστικά αναφερόμενος στους λόγους για τους οποίους πήρε αυτή την απόφαση. […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Ο Έλληνας γιατρός-αθλητής που κολύμπησε στην Ανταρκτική

«Η συμμετοχή μου στη συγκεκριμένη αποστολή ήταν άρρηκτα συνδεδεμένη με την ιατρική, επιστημονική αλλά και αθλητική μου ιδιότητα». Αυτά μεταξύ άλλων τονίζει στο Αθηναϊκό - Μακεδονικό Πρακτορείο Ειδήσεων ο Έλληνας γιατρός-αθλητή Γιώργος Τσιάνος ο οποίος πρόσφατα κολύμπησε στην Ανταρκτική. Ο [...]

Διαβάστε το στο matrix24.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ in.gr

Η δημοκρατία (και οι εκλογές) είναι ακριβό σπορ

Ρίνγκ

Τα μυστικά και οι παγίδες των νέων φοροδηλώσεων

Κατακόρυφη η αύξηση στρατιωτικών δαπανών

Επιχείρηση ελέγχου των ανοιχτών μετώπων

Οι τρεις σωματοφύλακες και η «κομμουνιστική συνωμοσία» του Στρασβούργου