Όλγα Τρέμη: Επιλέγει τη σιωπή μετά τις δηλώσεις του Ανδρέα Μικρούτσικου – «Βάζω το όριο μου»

08:30 - 09/04/2023

Η Όλγα Τρέμη βρέθηκε άθελα της στο κέντρο της δημοσιότητας, ύστερα από τις περιβόητες δηλώσεις του To άρθρο Όλγα Τρέμη: Επιλέγει τη σιωπή μετά τις δηλώσεις του Ανδρέα Μικρούτσικου – «Βάζω το όριο μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Όλγα Τρέμη επιλέγει τη σιωπή μετά τις δηλώσεις του Ανδρέα Μικρούτσικου

Η Όλγα Τρέμη βρέθηκε άθελα της στο κέντρο της δημοσιότητας, ύστερα από τις δηλώσεις του Ανδρέα...

Διαβάστε το στο Zougla

Η Όλγα Τρέμη επιλέγει τη σιωπή μετά τις δηλώσεις του Ανδρέα Μικρούτσικου

Η Όλγα Τρέμη βρέθηκε άθελα της στο κέντρο της δημοσιότητας, ύστερα από τις δηλώσεις του Ανδρέα Μικρούτσικου ότι διατηρούσαν ερωτικές σχέσεις στο παρελθόν. Πιο συγκεκριμένα, ο γνωστός παρουσιαστής σε συνέντευξή του στο περιοδικό OK! είχε αποκαλύψει: «Στις επόμενες δύο ημέρες, θυμάμαι τη σκηνή σαν τώρα, καθόμαστε στη βεράντα και της πιάνω το χέρι, ξέρεις λίγο […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Όλγα Τρέμη για Ανδρέα Μικρούτσικο: «Βάζω το όριό μου»

Η Όλγα Τρέμη παραχώρησε συνέντευξη στην εφημερίδα το Θέμα και στον δημοσιογράφο Δημήτρη Δανίκα και ρωτήθηκε για το επίμαχο θέμα […] The post Όλγα Τρέμη για Ανδρέα Μικρούτσικο: «Βάζω το όριό μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Η πρώτη δήλωση της Όλγας Τρέμη μετά τις αποκαλύψεις του Μικρούτσικου: «Βάζω το όριο μου»

Η Όλγα Τρέμη βρέθηκε άθελα της στο κέντρο της δημοσιότητας, ύστερα από τις περιβόητες δηλώσεις του Ανδρέα Μικρούτσικου ότι διατηρούσαν ερωτικές σχέσεις στο παρελθόν. Πιο συγκεκριμένα, ο γνωστός παρουσιαστής σε συνέντευξή του στο περιοδικό OK! είχε αποκαλύψει: «Στις επόμενες δύο ημέρες, θυμάμαι τη σκηνή σαν τώρα, καθόμαστε στη βεράντα και της πιάνω το χέρι, ξέρεις […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Όλγα Τρέμη: Σχολίασε την αποκάλυψη του Ανδρέα Μικρούτσικου – «Βάζω το όριο μου» 

Η Όλγα Τρέμη σε πρόσφατη συνέντευξή της μίλησε για τη σχέση που αποκάλυψε ο Ανδρέας Μικρούτσικος πως είχαν στο παρελθόν.

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»