Χριστιάνα Μπέτα: «Με την μαμά Νατάσα Θεοδωρίδου δεν υπάρχει καμία σύγκριση»

14:46 - 09/04/2023

Η κόρη της Νατάσας Θεοδωρίδου, Χριστιάνα Μπέτα μίλησε στο «Γειά σου» και στον Ισίδωρο Φίκαρη για την πρώτη της έκθεση […] The post Χριστιάνα Μπέτα: «Με την μαμά Νατάσα Θεοδωρίδου δεν υπάρχει καμία σύγκριση» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χριστιάνα Μπέτα για τη Νατάσα Θεοδωρίδου: Για εμένα η μαμά μου είναι η καλύτερη σε αυτό που κάνει

«Είναι έμπνευση να βλέπω τους γονείς μου να έχουν πάθος γι΄αυτό που κάνουν και να είναι ευτυχισμένοι» είπε

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Χριστιάνα Μπέτα για τη Νατάσα Θεοδωρίδου: «Με τη μαμά μου δεν υπάρχει καμία σύγκριση»

Η κόρη της Νατάσας Θεοδωρίδου, μίλησε για την πρώτη της έκθεση ζωγραφικής.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Χριστιάνα Μπέτα: «Δεν τραγουδάω και δεν υπάρχει σύγκριση με τη μαμά, Νατάσα»

"Φυσικά και θα υπάρχουν σχόλια πάντα για τους ανθρώπους. Εγώ ξέρω πως δουλεύω, πόσο δουλεύω και πόσο αγαπώ αυτό που κάνω και στο τέλος της ημέρας αυτό είναι το πιο σημαντικό" εξομολογήθηκε η Χριστιάνα Μπέτα.

Διαβάστε το στο pagenews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»