Survivor: Άστραψε και βρόντηξε για την υποψηφιότητα – «Έχω ξενερώσει τελείως τη ζωή μου»

00:42 - 10/04/2023

Ύστερα από το νέο μοίρασμα των παικτών στις ομάδες του Survivor All Star, το βράδυ της Κυριακής, οι Μπλε και οι […] The post Survivor: Άστραψε και βρόντηξε για την υποψηφιότητα – «Έχω ξενερώσει τελείως τη ζωή μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Survivor All Star: Ο Τάκης Καραγκούνιας άστραψε και βρόντηξε για την υποψηφιότητα – Έχω ξενερώσει τελείως τη ζωή μου

Ύστερα από το νέο μοίρασμα των παικτών στις ομάδες του Survivor All Star, το βράδυ της Κυριακής, οι Μπλε και οι Κόκκινοι συνάντησαν τον παρουσιαστή Γιώργο Λιανό στο συμβούλιο του νησιού. Εκεί, το πρώτο λόγο είχε η μπλε ομάδα μιας και θα έπρεπε να περάσει για μια ακόμα φορά την ψυχοφθόρα διαδικασία της ψηφοφορίας. Για μια ακόμα φορά, όμως, οι εντάσεις και οι ψηλοί τόνοι δεν έλειψαν στο ριάλιτι επιβίωσης του ΣΚΑΪ με τον Τάκη Καραγκούνια να προχωράει μάλιστα σε ένα ξέσπασμα άνευ προηγουμένου. Ειδικότερα, ο μισθοφόρος του Survivor All Star και παίκτης της μπλε ομάδας δεν μπόρεσε να συγκρατήσει την οργή του για το γεγονός πως βγήκε με ευκολία σαν πρώτος υποψήφιος προς αποχώρηση. Μάλιστα, οι ψή

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Survivor: Άστραψε και βρόντηξε για την υποψηφιότητα

Ύστερα από το νέο μοίρασμα των παικτών στις ομάδες του Survivor All Star, το βράδυ της Κυριακής, οι Μπλε και οι Κόκκινοι συνάντησαν τον παρουσιαστή Γιώργο Λιανό στο συμβούλιο του νησιού.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Survivor: Δεν άντεξε και ξέσπασε ο Τάκης Καραγκούνιας – «Έχω ξενερώσει τελείως τη ζωή μου»

«Νιώθω μια πικρία, μια απόρριψη στο πρόσωπο μου, τι άλλο να κάνω; 50 χρονών, τι άλλο να κάνω;»

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»