Ο Γιώργος Αγγελόπουλος βάζει οριστικά τέλος: «Ο κύκλος έκλεισε»

08:22 - 13/04/2023

Συνέντευξη στο περιοδικό «Τηλέραμα» και την Αθηνά Ζαχαράκη έδωσε ο Γιώργος Αγγελόπουλος. Ο Ντάνος απάντησε, μεταξύ άλλων, και για το […] The post Ο Γιώργος Αγγελόπουλος βάζει οριστικά τέλος: «Ο κύκλος έκλεισε» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος «τελειώνει» τις φήμες: «Ο κύκλος έκλεισε»

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος έβαλε τέλος στις φήμες για επιστροφή του ως παίκτης στο Survivor.

Διαβάστε το στο in.gr

Γιώργος Αγγελόπουλος: Βάζει οριστικά τέλος στο Survivor – «Ο κύκλος έκλεισε»

Για το Survivor απάντησε μεταξύ άλλων ο Γιώργος Αγγελόπουλος, σε συνέντευξη του στο περιοδικό «Τηλέραμα» και την Αθηνά Ζαχαράκη.Για το Survivor απάντησε μεταξύ άλλων ο Γιώργος Αγγελόπουλος, σε συνέντευξη του στο περιοδικό «Τηλέραμα» και την Αθηνά Ζαχαράκη.Σε κάθε ευκαιρία ακούγεται το όνομά σας στην υπόθεση Survivor. Ο ίδιος ασχολείστε ή αποτελεί για σας οριστικά παρελθόν; Ασχολήθηκα ως παίκτης το 2017. Έπειτα, το 2019, κάναμε μια συζήτηση όπου μου προτάθηκε να συμμετάσχω ως παρουσιαστής, […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Γιώργος Αγγελόπουλος: «Ο κύκλος έκλεισε»

Γιώργος Αγγελόπουλος: «Οι προτάσεις της παραγωγής ήταν πολύ τιμητικές - Δεν έχει να κάνει με κάποια διαφωνία»

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»