Χαμός στον ΣΚΑΪ με Παπαδημητρίου και Αντώναρο: «Ο Τσίπρας σας αγόρασε» – «Είστε βρωμερός και συκοφάντης»

09:46 - 13/04/2023

«Άναψαν τα αίματα» το πρωί της Μεγάλης Πέμπτης στη συζήτηση που είχαν στην τηλεόραση του ΣΚΑΪ ο βουλευτής της Νέας Δημοκρατίας, Μπάμπης Παπαδημητρίου, με τον υποψήφιο βουλευτή του ΣΥΡΙΖΑ, Ευάγγελο Αντώναρο, με αφορμή την παρουσία του δεύτερου στα ψηφοδέλτια του κόμματος της αξιωματικής αντιπολίτευσης. «Μεγάλη Πέμπτη είναι η ημέρα του Ιούδα σας συμβουλεύω να πάτε εκκλησία» είπε αρχικά ο Μπάμπης Παπαδημητρίου. «Αφήστε τα παιχνίδια, είμαι έμπειρος, αφήστε τους υπαινιγμούς» είπε ο Ευάγγελος Αντώναρος. Όταν ο κ. Παπαδημητρίου του είπε «σας “αγόρασε” ο Τσίπρας» ο Ευάγγελος Αντώναρος έξαλλος απάντησε «εμένα κανείς δεν με εξαγοράζει. Ό,τι έχω πει έχει βγει. Αυτός που ψηφίζει Αντώναρο,

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χαμός με Παπαδημητρίου και Αντώναρο: «Ο Τσίπρας σας αγόρασε» – «Είστε βρωμερός, υβριστικός και συκοφάντης»

Ανέβηκαν οι τόνοι το πρωί της Μεγάλης Πέμπτης  στο στούντιο του ΣΚΑΪ όταν ο βουλευτής της Νέας Δημοκρατίας, Μπάμπης Παπαδημητρίου, λογομάχησε με τον υποψήφιο βουλευτή του ΣΥΡΙΖΑ, Ευάγγελο Αντώναρο, με αφορμή την παρουσία του δεύτερου στα ψηφοδέλτια του κόμματος της αξιωματικής αντιπολίτευσηΑνέβηκαν οι τόνοι το πρωί της Μεγάλης Πέμπτης  στο στούντιο του ΣΚΑΪ όταν ο βουλευτής της Νέας Δημοκρατίας, Μπάμπης Παπαδημητρίου, λογομάχησε με τον υποψήφιο βουλευτή του ΣΥΡΙΖΑ, Ευάγγελο Αντώναρο, με αφορμή την παρουσία του δεύτερου στα ψηφοδέλτια του κόμματος της αξιωματικής αντιπολίτευση«Μεγάλη Πέμπτη είναι η ημέρα του Ιούδα σας συμβουλεύω να πάτε εκκλησία» είπε αρχικά […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Χαμός στον ΣΚΑΪ με Παπαδημητρίου και Αντώναρο: «Είστε βρωμερός και υβριστικός» – «Σας αγόρασε ο Τσίπρας» (βίντεο)

Άγρια κόντρα ξέσπασε το πρωί της Μεγάλης Πέμπτης στην εκπομπή του ΣΚΑΙ μεταξύ του βουλευτή της Νέας Δημοκρατίας, Μπάμπη Παπαδημητρίου και του υποψήφιου βουλευτή του ΣΥΡΙΖΑ, Ευάγγελο Αντώναρο. Ο Μπάμπης Παπαδημητρίου σχολίασε με δηκτικό τρόπο τη συμμετοχή του Ευάγγελου Αντώναρου στα ψηφοδέλτια του ΣΥΡΙΖΑ λέγοντας αρχικά: «Μεγάλη Πέμπτη είναι η ημέρα του Ιούδα σας συμβουλεύω […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα