Κατερίνα Χέλμη: Συγκινεί το αντίο της Ευδοκίας Ρουμελιώτη – «Πέτα ψηλά όπως μόνο εσύ ξέρεις»

13:51 - 16/04/2023

Η Ευδοκία Ρουμελιώτη αποχαιρέτησε με ένα συγκινητικό μήνυμα την Κατερίνα Χέλμη Θλίψη έχει σκορπίσει στον καλλιτεχνικό κόσμο η είδηση του θανάτου της Κατερίνας Χέλμη, η οποία έφυγε από τη ζωή σε ηλικία 84 ετών. Η ηθοποιός πρόσφατα είχε συμμετάσχει στη σειρά «Ζωή» του ANT1+ με πρωταγωνίστρια την Μαρία Καβογιάννη. Η Ευδοκία Ρουμελιώτη, η οποία συμμετείχε […] The post Κατερίνα Χέλμη: Συγκινεί το αντίο της Ευδοκίας Ρουμελιώτη – «Πέτα ψηλά όπως μόνο εσύ ξέρεις» appeared first on Tromaktiko.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο tromaktiko.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Χέλμη: Το συγκινητικό “αντίο” της Ευδοκίας Ρουμελιώτη – “Θα είσαι μέσα μου για πάντα”

Η Κατερίνα Χέλμη έφυγε από τη ζωή σε ηλικία 83 ετών το απόγευμα του Μεγάλου Σαββάτου. Η είδηση του θανάτου της σπουδαίας ηθοποιού προκάλεσε θλίψη στον καλλιτεχνικό κόσμο. Η Ευδοκία Ρουμελιώτη αποχαιρέτησε την Κατερίνα Χέλμη με ένα συγκινητικό μήνυμα στα social media στο οποίο περιέγραψε την ιδιαίτερη σχέση που είχε μαζί της. “Έφυγε σαν άγγελος […] The post Κατερίνα Χέλμη: Το συγκινητικό “αντίο” της Ευδοκίας Ρουμελιώτη – “Θα είσαι μέσα μου για πάντα” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tromaktiko.gr

Ανεκδοτάρα με πρόταση: Θα μου κάτσεις;

Χειροπέδες σε άντρα για μεταφορά ναρκωτικών – Κατασχέθηκαν πάνω από 70 κιλά κάνναβης

Κακοκαιρία «Π» – Ξάνθη: Κλαδί δέντρου διέλυσε παρμπρίζ σε λεωφορείο εν κινήσει

Συναγερμός στις Αρχές για την εξαφάνιση 46χρονου

Το να μοιράζεστε το κρεβάτι με τον σύντροφό σας επηρεάζει τον ύπνο σας;

Κακοκαιρία Ciaran: Φονικό πέρασμα από την Ιταλία – 7 νεκροί και 2 αγνοούμενοι