Ευδοκία Ρουμελιώτη για Κατερίνα Χέλμη: «Όταν έχασα τη μάνα μου, με έχωσε στην αγκαλιά της, το ευχαριστώ είναι τόσο φτωχό»

14:30 - 16/04/2023

Θλίψη στον καλλιτεχνικό κόσμο με το θάνατο της Κατερίνας Χέλμη σε ηλικία 84 ετών. Η ηθοποιός Ευδοκία Ρουμελιώτη επέλεξε να την αποχαιρετήσει με μια ιδιαίτερα συγκινητική ανάρτηση στα social media. Θλίψη στον καλλιτεχνικό κόσμο με το θάνατο της Κατερίνας Χέλμη σε ηλικία 84 ετών. Η ηθοποιός Ευδοκία Ρουμελιώτη επέλεξε να την αποχαιρετήσει με μια ιδιαίτερα συγκινητική ανάρτηση στα social media. H ηθοποιός Ευδοκία Ρουμελιώτη ανέβασε μία φωτογραφία της με την Κατερίνα Χέλμη και τη Μαρία Καβογιάννη από παλαιότερη συνάντηση, γράφοντας στη λεζάντα: «Έφυγε σαν άγγελος […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Το αντίο της Ευδοκίας Ρουμελιώτη στην Κατερίνα Χέλμη – «Όταν πέθανε η μάνα μου, με έχωσε στην αγκαλιά της»

Μ’ ένα συγκινητικό μήνυμα αποφάσισε να αποχαιρετήσει η Ευδοκία Ρουμελιώτη την Κατερίνα Χέλη, που έφυγε από τη ζωή σε ηλικία 83 ετών. Οι δύο γυναίκες συνεργάστηκαν φέτος για τις ανάγκες της σειράς «Ζωή» του ΑΝΤ1+, που έμελλε να είναι και το κύκνειο άσμα της σπουδαίας ηθοποιού. «Έφυγε σαν άγγελος… Η Κατερίνα μου… η φίλη μου… Η γυναίκα που όταν έχασα την δική μου μάνα με έχωσε βαθιά μέσα την αγκαλιά της… Η γυναίκα που δεν ήξερες πόσο χρόνων είναι γιατί η ηλικία της ήταν μόνο ένας αριθμός. Η γυναίκα που μου έμαθε τόσα πολλά και για την δουλειά αλλά πάνω από όλα για την ζωή… Το ευχαριστώ είναι τόσο φτωχό μπροστά σε όλα αυτά που νιώθω και αισθάνομαι και χρωστάω σε αυτή την γυναίκα. Πέτα ψ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»