Αγγελική Ηλιάδη για Καίτη Γκρέϋ: «Θέλω να τη δω, δεν ξέρω αν θα με αναγνωρίσει»

12:34 - 18/04/2023

Η Αγγελική Ηλιάδη φιλοξενήθηκε στο Πρωινό και μίλησε, μεταξύ άλλων, στον Γιώργο Λιάγκα για τη γιαγιά To άρθρο Αγγελική Ηλιάδη για Καίτη Γκρέϋ: «Θέλω να τη δω, δεν ξέρω αν θα με αναγνωρίσει» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αγγελική Ηλιάδη για Καίτη Γκρέυ: «Δεν ξέρω αν θα με αναγνωρίσει»

Η Αγγελική Ηλιάδη εξομολογείται για τη σχέση της με τη γιαγιά της και σπουδαία τραγουδίστρια Καίτη Γκρέυ.

Διαβάστε το στο in.gr

Αγγελική Ηλιάδη για Καίτη Γκρέυ: Θέλω να τη δω αλλά δεν ξέρω αν θα με αναγνωρίσει

Για τη γιαγιά της Καίτη Γκρέυ μίλησε το πρωί της Τρίτης του Πάσχα (18/4) η Αγγελική Ηλιάδη αποκαλύπτοντας πως θέλει να τη δει αλλά δεν ξέρει έαν θα την αναγνωρίσει. «Πέρασα μια πολύ δύσκολη περίοδο με τον θάνατο του μπαμπά μου. Έχω ένα θέμα γενικά σαν άνθρωπος, είναι ένα από τα ψεγάδια μου, δεν μπορώ τις αρρώστιες, δεν μπορώ αυτή η κατάσταση της γιαγιάς μου που θυμάται ελάχιστα πράγματα» εξομολογήθηκε η τραγουδίστρια μιλώντας στην εκπομπή του ΑΝΤ1 «Το Πρωινό» και τον Γιώργο Λιάγκα. «Η μητέρα μου είναι πάρα πολύ κοντά της και συνέχεια μαθαίνω για την υγεία της. Θέλω να την δω, απλά ο λόγος για τον οποίο είχα απομακρυνθεί είναι ότι ορισμένα πράγματα, ορισμένες στιγμές της ζωής μας, όταν έχο

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Αγγελική Ηλιάδη για Καίτη Γκρέυ: «Δεν ξέρω αν θα με αναγνωρίσει, αυτή είναι η αλήθεια»

Η Αγγελική Ηλιάδη ήταν καλεσμένη στο Πρωινό την Τρίτη του Πάσχα και ο Γιώργος Λιάγκας δεν θα μπορούσε να μην […] The post Αγγελική Ηλιάδη για Καίτη Γκρέυ: «Δεν ξέρω αν θα με αναγνωρίσει, αυτή είναι η αλήθεια» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Αγγελική Ηλιάδη για την γιαγιά της Καίτη Γκρέυ: «Δεν ξέρω αν θα με αναγνωρίσει – Μερικές φορές θυμάται, αλλά τις περισσότερες όχι»

«Η μητέρα μου είναι πάρα πολύ κοντά της και συνέχεια μαθαίνω για την υγεία της»

Διαβάστε το στο news.gr

Αγγελική Ηλιάδη για Καίτη Γκρέϋ: «Θέλω να τη δω, δεν ξέρω αν θα με αναγνωρίσει»

Η Αγγελική Ηλιάδη φιλοξενήθηκε στο Πρωινό και μίλησε, μεταξύ άλλων, στον Γιώργο Λιάγκα για τη γιαγιά της, Καίτη Γκρέϋ, για την οποία δήλωσε πρόσφατα ότι πάσχει από άνοια. Πιο συγκεκριμένα, η Αγγελική Ηλιάδη εξομολογήθηκε στον ΑΝΤ1 ότι δεν έχει πάει να την επισκεφθεί και ότι η μητέρα της βρίσκεται συνεχώς στο πλευρό της. «Συγκινούμαι τώρα… […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Αγγελική Ηλιάδη για Καίτη Γκρέι: «Εννοείται ότι θέλω να την δω – Δεν ξέρω αν θα με αναγνωρίσει»

Η Αγγελική Ηλιάδη μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στη γιαγιά της, Καίτη Γκρέυ.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Αγγελική Ηλιάδη για Καίτη Γκρέυ: “Θέλω να τη δω – Δε ξέρω αν θα με αναγνωρίσει”

Για την γιαγιά της Καίτη Γκρέυ μίλησε η Αγγελική Ηλιάδη στο “Πρωινό” του Αντένα. Η τραγουδίστρια δεν έκρυψε την συγκίνησή της όταν ο Γιώργος Λιάγκας ζήτησε να δουν ένα βίντεο που δείχνει την μεγάλη ερμηνεύτρια Καίτη Γκρέυ να εύχεται χρόνια πολλά στον κόσμο. Η Αγγελική Ηλιάδη εκμυστηρεύτηκε στον δημοσιογράφο, ότι δεν επισκέπτεται την γιαγιά της […] The post Αγγελική Ηλιάδη για Καίτη Γκρέυ: “Θέλω να τη δω – Δε ξέρω αν θα με αναγνωρίσει” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Αγγελική Ηλιάδη: Δάκρυσε για την γιαγιά της Καίτη Γκρέυ - «Δεν ξέρω αν θα με αναγνωρίσει»

Η Αγγελική Ηλιάδη βρέθηκε σήμερα στο «Πρωινό» και έκανε μια δήλωση για την κατάσταση της υγείας της Καίτης Γκρέυ που θα στενοχωρήσει τους θαυμαστές της μεγάλης λαϊκής τραγουδίστριας.Η Αγγελική Ηλιάδη βρέθηκε σήμερα στο πλατό του «Πρωινού» για μια τετ-α-τετ συζήτηση με τον Γιώργο Λιάγκα. Τον πρωταγωνιστικό ρόλο στην κουβέντα τους είχε η οικογένεια της τραγουδίστριας, οι δύο γιοι της ηλικίας 18 και 9 χρονών, η μητέρα και ο αδελφός της. Κάποια στιγμή η συζήτηση έφτασε στην Καίτη Γκρέυ, την «ιέρεια» του ελληνικού λαϊκού τραγουδιού και μούσα εμβληματικών δημιουργών, η οποία τα τελευταία χρόνια αντιμετωπίζει προβλήματα υγείας. «Συγκινούμαι τώρα… Πέρασα μία πολύ δύσκολη περίοδο με τον θάνατο του μπαμ

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr

Αγγελική Ηλιάδη για Καίτη Γκρέϋ: «Δεν ξέρω αν θα με αναγνωρίσει»

Αγγελική Ηλιάδη: Η τραγουδίστρια φιλοξενήθηκε στο Πρωινό και μίλησε, μεταξύ άλλων, στον Γιώργο Λιάγκα για τη γιαγιά της, Καίτη Γκρέϋ Η Αγγελική Ηλιάδη φιλοξενήθηκε στο Πρωινό και μίλησε, μεταξύ άλλων, στον Γιώργο Λιάγκα για τη γιαγιά της, Καίτη Γκρέϋ, για την οποία δήλωσε πρόσφατα ότι πάσχει από άνοια. Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου ΕΔΩ The post Αγγελική Ηλιάδη για Καίτη Γκρέϋ: «Δεν ξέρω αν θα με αναγνωρίσει» appeared first on Tromaktiko.gr.

Διαβάστε το στο tromaktiko.gr

Ηλιάδη για Γκρέυ: "Δεν ξέρω αν θα με αναγνωρίσει, αυτή είναι η αλήθεια"

"Έχει κάποιες στιγμές που μπορεί να θυμηθεί, αλλά τις περισσότερες φορές δεν θυμάται"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»