Η πρόβλεψη του Αντρέα Τρινκιέρι για το Ολυμπιακός-Φενέρ, τι είπε για Πειραιώτες και Παπανικολάου

15:46 - 18/04/2023

Η πρόβλεψη του Αντρέα Τρινκιέρι για το Ολυμπιακός-Φενέρ, τι είπε για Πειραιώτες και Παπανικολάου 18/04/2023 Μάχη μέχρι εσχάτων προέβλεψε ο Αντρέα Τρινκιέρι στο ζευγάρι ανάμεσα σε Ολυμπιακό και Φενέρμπαχτσε. «Θα πέσουν κορμιά. Όπως έχει πει ο βοηθός μου, ο Ολυμπιακός είναι σαν τη Βραζιλία του 1970 και αξίζει να κερδίσει, αλλά δεν είμαι τόσο σίγουρος ότι θα έχει εύκολη νίκη. Θα πάνε πιστεύω στα πέντε ματς», τόνισε σε podcast ο προπονητής της Μπάγερν. Όσο για το τι θεωρεί το μυστικό όπλο του Ολυμπιακού; «Ο Παπανικολάου! Αποφάσισε να αφήσει τον εγωισμό του στην άκρη και σκέφτεται μόνο την ομάδα. Δίνει ώθηση σε όλους και σε κάθε παιχνίδι. Βρήκε την ισορροπία μ

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Euroleague: Η πρόβλεψη του Αντρέα Τρινκιέρι για το Ολυμπιακός-Φενέρ και η αποθέωση προς τον Παπανικολάου

Μάχη μέχρι εσχάτων προέβλεψε ο Αντρέα Τρινκιέρι στο ζευγάρι ανάμεσα σε Ολυμπιακό και Φενέρμπαχτσε. «Θα πέσουν κορμιά. Όπως έχει πει ο βοηθός μου, ο Ολυμπιακός είναι σαν τη Βραζιλία του 1970 και αξίζει να κερδίσει, αλλά δεν είμαι τόσο σίγουρος ότι θα έχει εύκολη νίκη. Θα πάνε πιστεύω στα πέντε ματς», τόνισε σε podcast ο προπονητής της Μπάγερν. As promised: […] The post Euroleague: Η πρόβλεψη του Αντρέα Τρινκιέρι για το Ολυμπιακός-Φενέρ και η αποθέωση προς τον Παπανικολάου appeared first on Tromaktiko.gr.

Διαβάστε το στο tromaktiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Φαλ: «Δεν τα παρατήσαμε και είμαι περήφανος»

Η πανηγυρική φωτογραφία των αδελφών Αγγελόπουλων στη Βαρκελώνη

Αλμέιδα: «Σε μία ώρα θα αρχίσω να δουλεύω για το επόμενο ματς »

Σπουδαίο «διπλό» και πρώτο βήμα για το Βερολίνο για τον Ολυμπιακό!

Πρόβλημα με Πετρούσεφ στον Ολυμπιακό

Κάνααν: «Πρέπει να είμαστε έτοιμοι για το επόμενο βήμα»