Αλ Πατσίνο: «Έδωσα στον Χάρισον Φορντ μια καριέρα και δεν με ευχαρίστησε ποτέ»

13:50 - 20/04/2023

Ο θρυλικός Αλ Πατσίνο κάνει μια ανασκόπηση στην σπουδαία καριέρα του: μιλάει για τον «Νονό», θυμάται όταν απέρριψε την πρόταση…Περισσότερα...

Διαβάστε Περισσότερα στο NewsBomb
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλ Πατσίνο για Star Wars: Έδωσα στον Χάρισον Φορντ μια καριέρα και δεν με ευχαρίστησε ποτέ

Ο Αλ Πατσίνο έδωσε συνέντευξη και αναφέρθηκε στη σπουδαία καριέρα του, κάνοντας ιδιαίτερη αναφορά στον «Νονό», ενώ έδωσε και μια χιουμοριστική απάντηση για τον λόγο που απέρριψε την πρώτη ταινία Star Wars, «δίνοντας την ευκαιρία» στον Χάρισον Φορντ να αναδειχθεί. Όπως αναφέρει το FAR OUT, ο διάσημος ηθοποιός μίλησε στον Ντέιβιντ Ρούμπενσταϊν στο πλαίσιο της σειράς People Who Inspire Us και δήλωσε για το franchise του Τζορτζ Λούκας πως «ήμουν λοιπόν εκεί και ξαφνικά μου έδωσαν ένα σενάριο που ονομαζόταν Star Wars. Πήρα το σενάριο, μου πρόσφεραν τόσα πολλά χρήματα. “Αλλά δεν το καταλαβαίνω”, είπα», «Έδωσα στον Χάρισον Φορντ μια καριέρα, για την οποία δεν με ευχαρίστησε ποτέ», είπε στη συνέχ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Αλ Πατσίνο: «Έδωσα στον Χάρισον Φορντ μια καριέρα και δεν με ευχαρίστησε ποτέ»

Ο θρυλικός Αλ Πατσίνο κάνει μια ανασκόπηση στην σπουδαία καριέρα του: μιλάει για τον «Νονό», θυμάται όταν απέρριψε την πρόταση να παίξει στο Star Wars και μοιράζεται τις σκέψεις του για τη… συνταξιοδότηση.  Ο Αλ Πατσίνο μίλησε για τα πρώτα βήματα της καριέρας του στον «Νονό», την πρόταση που δέχτηκε να παίξει στο Star Wars […] The post Αλ Πατσίνο: «Έδωσα στον Χάρισον Φορντ μια καριέρα και δεν με ευχαρίστησε ποτέ» appeared first on Tromaktiko.gr.

Διαβάστε το στο tromaktiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ NewsBomb

Κτηνωδία: Πυροβόλησαν και σκότωσαν δελφινάκι

ΑΕΚ - Παναθηναϊκός 3-0: Βήμα τίτλου με εμφάνιση... Πρωταθλήτριας για την «Ένωση»

Super League: Στο +4 κι αγκαλιάζει τον τίτλο η ΑΕΚ

Σακελλαροπούλου από Χιλή: «Οι σχέσεις των δύο χωρών βρίσκονται σε άριστο επίπεδο»

Λασίθι: Περιπέτεια για 57χρονη πεζοπόρο που τραυματίστηκε στο φαράγγι του Ρίχτη

Γιώργος Λυγγερίδης: Το «φλασάκι» με τα 15 βίντεο από ανώνυμο πληροφοριοδότη ξεκλείδωσε την υπόθεση