Κατερίνα Γκαγκάκη: «Το σκέφτομαι και το ψάχνω πάρα πολύ να υιοθετήσω τώρα ένα παιδί»

16:18 - 20/04/2023

H Κατερίνα Γκαγκάκη σε συνέντευξη που παραχώρησε μίλησε για την προσωπική της ζωή, τον λόγο που δεν παντρεύτηκε ποτέ, αλλά και τις σκέψεις να υιοθετήσει ένα παιδί. «Ο έρωτας στη ζωή μου είναι καταστροφικός γιατί έτσι το έκανα εγώ. Θέμα δικής μου ανικανότητας του συνδέεστε είναι δεν είναι θέμα του άλλου ανθρώπου. Νομίζω είναι θέμα τρομακτικής ανασφάλειας. […] The post Κατερίνα Γκαγκάκη: «Το σκέφτομαι και το ψάχνω πάρα πολύ να υιοθετήσω τώρα ένα παιδί» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Γκαγκάκη: Σε ένα μήνα γίνομαι 51 – Σκέφτομαι σοβαρά να υιοθετήσω ένα παιδί

Η Κατερίνα Γκαγκάκη μίλησε στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα» και εκμυστηρεύτηκε ότι σκέφτεται πολύ σοβαρά την υιοθεσία ενός παιδιού. Επίσης αναφέρθηκε στην επιλογή συντρόφων αλλά και στο γεγονός ότι δεν παντρεύτηκε ποτέ. Όπως επισήμανε όταν είναι νεότερη, μέχρι και τα 30 της, δεν σκεφτόταν το θέμα γάμου και παιδιού. Την ίδια ώρα εξομολογήθηκε ότι πάντα επέλεγε […] The post Κατερίνα Γκαγκάκη: Σε ένα μήνα γίνομαι 51 – Σκέφτομαι σοβαρά να υιοθετήσω ένα παιδί appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»