Κώστας Κάππας: «Έχω σερβίρει από τον Αλέξη Μινωτή και την Τζένη Καρέζη μέχρι τον Βερσάτσε

15:36 - 21/04/2023

Ο Κώστας Κάππας συνάντησε τον Φώτη Σεργουλόπουλο και την Τζένη Μελιτά στο πλατό της εκπομπής «Πρωίαν σε είδον» το μεσημέρι της […] The post Κώστας Κάππας: «Έχω σερβίρει από τον Αλέξη Μινωτή και την Τζένη Καρέζη μέχρι τον Βερσάτσε appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κώστας Κάππας: «Έχω σερβίρει από τον Μινωτή και την Καρέζη μέχρι τον Βερσάτσε»

«Είχα δουλέψει μαζί με την κόρη της Αιμιλίας Υψηλάντη, που δεν υπάρχει πια στη ζωή» είπε στο μεταξύ - Δείτε το βίντεο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Κώστας Κάππας: «Έχω σερβίρει από τον Μινωτή και την Καρέζη μέχρι τον Βερσάτσε»

Ο ηθοποιός Κώστας Κάππας βρέθηκε καλεσμένος στο πλατό της εκπομπής «Πρωίαν σε είδον» το μεσημέρι της Παρασκευής 21 Απριλίου, όπου και θυμήθηκε τις δουλειές που έχει κάνει εκτός της υποκριτικής για να παραμείνει πιστός στον καλλιτεχνικό του στόχο. Αρχικά, είπε: «Έχω δουλέψει σε πολλά μαγαζιά και πολλά εμβληματικά μαγαζιά. Και άλλοι πολλοί ηθοποιοί έχουν δουλέψει …

Διαβάστε το στο agriniopress.gr

Κώστας Κάππας: «Έχω σερβίρει από τον Αλέξη Μινωτή και την Τζένη Καρέζη μέχρι τον Βερσάτσε!»

Ο Κώστας Κάππας μίλησε για την περίοδο που εργαζόταν στον χώρο της εστίασης και είχε σερβίρει μεγάλα ονόματα της υποκριτικής. Ο ηθοποιός βρέθηκε καλεσμένος στο πλατό της εκπομπής «Πρωίαν σε είδον» και ανέφερε: «Έχω δουλέψει σε πολλά μαγαζιά και πολλά εμβληματικά μαγαζιά. Και άλλοι πολλοί ηθοποιοί έχουν δουλέψει σε αυτά τα μαγαζιά, όπως η Τζόυς Ευείδη. Εγώ έχω […] The post Κώστας Κάππας: «Έχω σερβίρει από τον Αλέξη Μινωτή και την Τζένη Καρέζη μέχρι τον Βερσάτσε!» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»