Γωγώ Τσαμπά: «Με πήρε ο ύπνος στο τιμόνι, έσπασα την πλάτη μου, το χέρι μου»

17:46 - 22/04/2023

Για το σοβαρό τροχαίο ατύχημα που είχε πριν χρόνια μίλησε η Γωγώ Τσαμπά, σε συνέντευξη που έδωσε στο περιοδικό «Λοιπόν» […] The post Γωγώ Τσαμπά: «Με πήρε ο ύπνος στο τιμόνι, έσπασα την πλάτη μου, το χέρι μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γωγώ Τσαμπά: «Με πήρε ο ύπνος στο τιμόνι, έσπασα την πλάτη μου, το χέρι μου…»

Η Γωγώ Τσαμπά μιλώντας στο περιοδικό Λοιπόν, αναφέρθηκε στο αυτοκινητιστικό ατύχημα που είχε πριν είκοσι χρόνια που την έκανε μα σπάσει την πλάτη της, το χέρι της και να έχει θέμα στον αυχένα. Είχατε πάθει κάποιο άλλο αυτοκινητιστικό ατύχημα που κινδύνεψε η ζωή σας; Αυτό είχε γίνει πριν είκοσι χρόνια. Οδηγούσα εγώ, επέστρεφα από δουλειά […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Σοκάρει η Γωγώ Τσαμπά: «Με πήρε ο ύπνος στο τιμόνι, έσπασα την πλάτη μου, το χέρι μου»

Συνέντευξη στο περιοδικό Λοιπόν και στον δημοσιογράφο, Παναγιώτη Βαζαίο παραχώρησε η Γωγώ Τσαμπά. Η γνωστή τραγουδίστρια To άρθρο Σοκάρει η Γωγώ Τσαμπά: «Με πήρε ο ύπνος στο τιμόνι, έσπασα την πλάτη μου, το χέρι μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»