Γωγώ Τσαμπά: Κοιμήθηκα στο τιμόνι κι έπεσα πάνω σε μια πινακίδα, δεν ήμουν πιωμένη

21:16 - 22/04/2023

Η Γωγώ Τσαμπά αποκάλυψε το σοβαρό τροχαίο που είχε στο παρελθόν όταν την πήρε ο ύπνος την ώρα που οδηγούσε.Στην πρόσφατη συνέντευξη που παραχώρησε η Γωγώ Τσαμπά, έκανε λόγο για το τροχαίο που είχε πριν από αρκετά χρόνια. Η γνωστή ερμηνεύτρια παραδοσιακών τραγουδιών, είχε σοβαρά τραύματα μετά από αυτό, αλλά απέφυγε τα χειρότερα πέφτοντας πάνω σε τσιμεντένια πινακίδα. Είχατε πάθει κάποιο άλλο αυτοκινητιστικό ατύχημα που κινδύνεψε η ζωή σας; Αυτό είχε γίνει πριν είκοσι χρόνια. Οδηγούσα εγώ, επέστρεφα από δουλειά και κοιμήθηκα στο τιμόνι. Ευτυχώς έπεσα πάνω σε μια πινακίδα τσιμεντένια και ακινητοποιήθηκε το αυτοκίνητο, αλλιώς θα έπεφτα στον γκρεμό. Είχα σπάσει την πλάτη μου, το χέρι μου και είχα και

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά