Ανδρέας Φουστάνος: Έχουμε διαφορά ηλικίας με την σύντροφό μου, τι να είμαι με συνομήλικη;

17:54 - 24/04/2023

Ο Ανδρέας Φουστάνος έδωσε συνέντευξη στο Happy Day και μέσα σε άλλα μίλησε για την προσωπική του ζωή.Ο Ανδρέας Φουστάνος έδωσε συνέντευξη στο Happy Day και μέσα σε άλλα μίλησε για την προσωπική του ζωή.Σε ερώτηση αν είναι μαζί με την σύντροφό του απάντησε: “Με ποια από όλες; Όχι αλλάξαμε, είμαστε σε άλλο… Δεν υπάρχει χωρισμός, αλλαγή υπάρχει. Στην ζωή σου αλλάζεις. Τι θα πει χωρισμός; Δηλαδή αν έχεις με κάποιον μία […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ανδρέας Φουστάνος για τη σύντροφό του: «Εννοείται ότι έχουμε διαφορά ηλικίας. Τι να είμαι με συνομήλικη;»

Συνέντευξη στην εκπομπή «Happy Day» και στην δημοσιογράφο Χριστιάνα Κοχλατζή παραχώρησε ο Ανδρέας Φουστάνος. Ο γνωστός To άρθρο Ανδρέας Φουστάνος για τη σύντροφό του: «Εννοείται ότι έχουμε διαφορά ηλικίας. Τι να είμαι με συνομήλικη;» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»