Τροχαίο ατύχημα για την Δήμητρα Αλεξανδράκη: «Λίγο ζαλισμένη – Κάνω τον σταυρό μου» – Οι πρώτες δηλώσεις στο TLIFE

20:30 - 24/04/2023

Τροχαίο ατύχημα για την Δήμητρα Αλεξανδράκη το απόγευμα της Δευτέρας 24 Απριλίου στην Ιερά Οδό στο To άρθρο Τροχαίο ατύχημα για την Δήμητρα Αλεξανδράκη: «Λίγο ζαλισμένη – Κάνω τον σταυρό μου» – Οι πρώτες δηλώσεις στο TLIFE δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τροχαίο ατύχημα για τη Δήμητρα Αλεξανδράκη: «Με κράτησε η ζώνη να μη φύγω μπροστά»

Σε τροχαίο ατύχημα ενεπλάκη το απόγευμα της Δευτέρας η Δήμητρα Αλεξανδράκη. Την είδηση έκανε γνωστή η ίδια μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram ενώ τόνισε πως είναι καλά στην υγεία της αν και λίγο ζαλισμένη. Η Δήμητρα Αλεξανδράκη «ανέβασε» στο Instagram της ένα βίντεο στο οποίο φαίνεται η ζημιά που έγινε στο δικό της όχημα αλλά και στο αυτοκίνητο το οποιο έπεσε πάνω της ενώ εκείνη ήταν σταματημένη σε φανάρι. «Ήμουν σταματημένη σε κόκκινο σηματοδότη και με άλλο αυτοκίνητο μπροστά μου. Δεν φρέναρα απότομα, δεν ήμουν εν κινήσει. Ξαφνικά ένα μεγάλο μπαμ με κράτησε η ζώνη να μη φύγω μπροστά, ασυναίσθητα το δεξί πόδι στο φρένο το τέντωσα να μην χτυπήσω και τον μπροστά μου, απλά ο

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Δύσκολες ώρες για την Δήμητρα Αλεξανδράκη: «Είμαι ζαλισμένη από το χτύπημα» – Τι συνέβη

Δήμητρα Αλεξανδράκη: Τέλος καλό, όλα καλά για τη Δήμητρα Αλεξανδράκη η οποία είχε ένα τροχαίο ατύχημα το απόγευμα της Δευτέρας (24-04). «Λίγο ζαλισμένη από το χτύπημα αλλά όλα καλά. Δεν είμαι στο νοσοκομείο, έχω δουλειά που πρέπει να τελειώσω. Σας υπερευχαριστώ για το ενδιαφέρον», έγραψε στην πρώτη της ανάρτηση μετά το τροχαίο η Δήμητρα Αλεξανδράκη. Λίγα […] Το άρθρο Δύσκολες ώρες για την Δήμητρα Αλεξανδράκη: «Είμαι ζαλισμένη από το χτύπημα» – Τι συνέβη εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Τροχαίο ατύχημα για τη Δήμητρα Αλεξανδράκη: «Κάνω τον σταυρό μου – Αν δεν φορούσα ζώνη θα είχα βγει από το παρμπρίζ»

«Αν δεν φορούσα ζώνη, θα είχα βγει από το παρμπρίζ. Έπεσε πάνω μου χωρίς φρένα», ανέφερε η Δήμητρα Αλεξανδράκη για το τροχαίο στο οποίο ενεπλάκη το απόγευμα της Δευτέρας.«Αν δεν φορούσα ζώνη, θα είχα βγει από το παρμπρίζ. Έπεσε πάνω μου χωρίς φρένα», ανέφερε η Δήμητρα Αλεξανδράκη για το τροχαίο στο οποίο ενεπλάκη το απόγευμα της Δευτέρας.«Λίγο ζαλισμένη από το ατύχημα αλλά όλα καλά. Δεν είμαι στο νοσοκομείο, έχω μια δουλειά που πρέπει να τελειώσω», έγραψε μεταξύ άλλων η Δήμητρα Αλεξανδράκη στην ανάρτησή […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Τροχαίο ατύχημα για τη Δήμητρα Αλεξανδράκη: «Κάνω τον σταυρό μου»

Σε τροχαίο ατύχημα ενεπλάκη το απόγευμα της Δευτέρας η Δήμητρα Αλεξανδράκη. Την είδηση έκανε γνωστή το μοντέλο μέσα από τον […] The post Τροχαίο ατύχημα για τη Δήμητρα Αλεξανδράκη: «Κάνω τον σταυρό μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Τροχαίο ατύχημα για την Δήμητρα Αλεξανδράκη: «Ξαφνικά ένα μεγάλο μπαμ» (βίντεο)

Τροχαίο ατύχημα για την Δήμητρα Αλεξανδράκη η οποία το απόγευμα της Δευτέρας 24/4/23 δέχτηκε σύγκρουση από ΙΧ στο πίσω μέρος του αυτοκινήτου της, όσο ήταν σε ακινησία μπροστά σε κόκκινο σηματοδότη. «Λίγο ζαλισμένη – Κάνω τον σταυρό μου», ήταν οι πρώτες της δηλώσεις στο TLIFE Με νέα ανάρτηση στο instagram, η Δήμητρα Αλεξανδράκη δημοσίευσε βίντεο […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Τροχαίο ατύχημα για τη Δήμητρα Αλεξανδράκη: "Κάνω τον σταυρό μου"

Η ζώνη την έσωσε από τα χειρότερα...

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Dua Lipa: Με το πιο ανατρεπτικό και μεταμοντέρνο mob wife beauty look

Μαίρη Συνατσάκη για τις αντιδράσεις στο βίντεο της: «Με έκριναν για κάτι που δεν είπα ποτέ, κατάλαβαν ότι εγώ δεν θέλω να υπάρχουν φύλα»

Rita Ora: Ακολουθεί την μεγαλύτερη τάση στα μαλλιά υιοθετώντας ένα εντυπωσιακό bob

Ελεονώρα Μελέτη: Το ατύχημα του συζύγου της, Θοδωρή Μαροσούλη και το χειρουργείο – «Του διέλυσε το γόνατο»

Ήξερες πως η διακόσμηση του υπνοδωματίου σου επηρεάζει τον ύπνο σου;

Μαρία Φραγκάκη: Στο νοσοκομείο η γνωστή δημοσιογράφος – Φωτογραφία