Δήμητρα Αλεξανδράκη: Δημοσίευσε βίντεο από το τροχαίο ατύχημα που είχε στην Ιερά Οδό – «Ξαφνικά ένα μεγάλο μπαμ»

07:56 - 25/04/2023

Τροχαίο ατύχημα για την Δήμητρα Αλεξανδράκη η οποία το απόγευμα της Δευτέρας 24/4/23 δέχτηκε σύγκρουση από To άρθρο Δήμητρα Αλεξανδράκη: Δημοσίευσε βίντεο από το τροχαίο ατύχημα που είχε στην Ιερά Οδό – «Ξαφνικά ένα μεγάλο μπαμ» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

H Δήμητρα Αλεξανδράκη ανήρτησε βίντεο από το τροχαίο ατύχημα που είχε στην Ιερά Οδό

Σε τροχαίο ατύχημα ενεπλάκη η Δήμητρα Αλεξανδράκη το απόγευμα της Δευτέρας 24/4/23 καθώς ένα ΙΧ έπεσε στο πίσω μέρος...

Διαβάστε το στο Zougla

Η Δήμητρα Αλεξανδράκη δημοσίευσε βίντεο μετά το τροχαίο στην Ιερά Οδό – «Έπεσε πάνω μου χωρίς φρένα»

Σε τροχαίο ατύχημα ενεπλάκη η Δήμητρα Αλεξανδράκη τη Δευτέρα 24 Απριλίου και μοιράστηκε σχετικό βίντεο με τους διαδικτυακούς της φίλους. Η Δήμητρα Αλεξανδράκη είναι καλά στην υγεία της ενώ το πρωί της Τρίτης 25 Απριλίου συναντήθηκε με τον οδηγό για να αποκαταστήσουν τις βλάβες. Λίγο μετά το τροχαίο ωστόσο, δημοσίευσε σχετικό βίντεο στο οποίο περιέγραψε […] The post Η Δήμητρα Αλεξανδράκη δημοσίευσε βίντεο μετά το τροχαίο στην Ιερά Οδό – «Έπεσε πάνω μου χωρίς φρένα» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Νικόλαος – Τατιάνα Μπλάτνικ: Η τελευταία κοινή δημόσια εμφάνιση πριν την ανακοίνωση του διαζυγίου

Σάκης Τανιμανίδης: Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση στη Χριστίνα Μπόμπα

Φοράς make up όταν γυμνάζεσαι; Αυτές είναι οι συνέπειες που χρειάζεται να γνωρίζεις 

Ιωάννα Τούνη – Δημήτρης Αλεξάνδρου: Βραδινή έξοδος για το ζευγάρι – Φωτογραφίες

Ντάνη Γιαννακοπούλου: Η φωτογραφία σε προχωρημένη εγκυμοσύνη – «Δεν πιστεύω στα μάτια μου»

Χριστόφορος Παπακαλιάτης: Η αποκάλυψη για τον ρόλο του Γιάννη Τσορτέκη στον δεύτερο κύκλο του Maestro