Κώστας Χαρδαβέλλας: «Δεν υπήρξε ποτέ κάτι ουσιαστικό και σοβαρό με τον Μαυρίκιο Μαυρικίου»

08:20 - 25/04/2023

Ερώτηση για τον Μαυρίκιο Μαυρικίου δέχτηκε ο Κώστας Χαρδαβέλλας από τους ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών. Ο γνωστός δημοσιογράφος και παρουσιαστής […] The post Κώστας Χαρδαβέλλας: «Δεν υπήρξε ποτέ κάτι ουσιαστικό και σοβαρό με τον Μαυρίκιο Μαυρικίου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κώστας Χαρδαβέλλας: «Δεν υπήρξε ποτέ κάτι ουσιαστικό και σοβαρό με τον Μαυρίκιο Μαυρικίου»

Ο Κώστας Χαρδαβέλλας βρέθηκε το απόγευμα της Δευτέρας στην παρουσίαση βιβλίου της συζύγου του, Μαρίας Παναγοπούλου κι έκανε δηλώσεις στους δημοσιογράφους που ήταν εκεί. Μέσα σε όλα ο γνωστός δημοσιογράφος και παρουσιαστής ρωτήθηκε για τη συνεργασία του με τον Μαυρίκιο Μαυρικίου με τον ίδιο να σχολιάζει πως το θέμα αυτό έχει κλείσει. «Θαυμάζω στη γυναίκα […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Κώστας Χαρδαβέλλας για Μαυρίκιο: «Δεν θέλω να κουβεντιάσουμε αυτό το θέμα, δεν υπήρξε ποτέ κάτι ουσιαστικό και σοβαρό»

Eρώτηση για τον Μαυρίκιο Μαυρικίου δέχτηκε ο Κώστας Χαρδαβέλλας από τους ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών. Ο γνωστός δημοσιογράφος και παρουσιαστής δεν θέλησε να πει πολλά, τονίζοντας πως το θέμα αυτό έχει κλείσει. Eρώτηση για τον Μαυρίκιο Μαυρικίου δέχτηκε ο Κώστας Χαρδαβέλλας από τους ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών. Ο γνωστός δημοσιογράφος και παρουσιαστής δεν θέλησε να πει πολλά, τονίζοντας πως το θέμα αυτό έχει κλείσει. «Δεν υπήρξε ποτέ κάτι ουσιαστικό και σοβαρό με τον Μαυρίκιο Μαυρικίου», λέει ο Κώστας Χαρδαβέλλας. «Θαυμάζω στη γυναίκα μου ότι με ανέχεται και […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Κώστας Χαρδαβέλλας: «Δεν υπήρξε ποτέ κάτι ουσιαστικό και σοβαρό με τον Μαυρίκιο Μαυρικίου»

Στην παρουσίαση βιβλίου της συζύγου του, Μαρίας Παναγοπούλου βρέθηκε το απόγευμα της Δευτέρας, ο Κώστας Χαρδαβέλλας. To άρθρο Κώστας Χαρδαβέλλας: «Δεν υπήρξε ποτέ κάτι ουσιαστικό και σοβαρό με τον Μαυρίκιο Μαυρικίου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»