Αφροδίτη Γραμμέλη: «Θα περίμενα από σένα πιο έντονη αντίδραση» – Ραλλία Χρηστίδου: «Ποιος μου μιλάει;»

11:02 - 25/04/2023

Η υπόθεση Αλέξη Γεωργούλη απασχολεί έντονα τις τηλεοπτικές εκπομπές και το πρωί της Τρίτης η Ραλλία Χρηστίδου βρέθηκε καλεσμένη στην […] The post Αφροδίτη Γραμμέλη: «Θα περίμενα από σένα πιο έντονη αντίδραση» – Ραλλία Χρηστίδου: «Ποιος μου μιλάει;» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αφροδίτη Γραμμέλη: «Ήπιος χαρακτηρισμός, θα περίμενα πιο έντονη αντίδραση» – Ραλλία Χρηστίδου: «Ποιος μου μιλάει;»

Η Ραλλία Χρηστίδου βρέθηκε καλεσμένη στην Φαίη Σκορδά και κλήθηκε να μιλήσει για την υπόθεση Γεωργούλη. Όταν η Αφροδίτη Γραμμέλη θέλησε να κάνει στην καλεσμένη του «Πρωινό μας» μια πολύ συγκεκριμένη ερώτηση, ακολούθησε ένα ιδιαίτερος διάλογος στον αέρα…Η Ραλλία Χρηστίδου βρέθηκε καλεσμένη στην Φαίη Σκορδά και κλήθηκε να μιλήσει για την υπόθεση Γεωργούλη. Όταν η Αφροδίτη Γραμμέλη θέλησε να κάνει στην καλεσμένη του «Πρωινό μας» μια πολύ συγκεκριμένη ερώτηση, ακολούθησε ένα ιδιαίτερος διάλογος στον αέρα…«Εσείς θεωρείτε ότι στο δικό σας κόμμα έχουν θέση γυναίκες, οι οποίες μέσω των κοινωνικών δικτύων αμφισβήτησαν το […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Αφροδίτη Γραμμέλη σε Ραλλία Χρηστίδου: «Θα περίμενα από σένα πιο έντονη αντίδραση»

H Ραλλία Χρηστίδου βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή της Φαίης Σκορδά και μίλησε για την υπόθεση του Αλέξη Γεωργούλη.

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»